Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Zobrazení popisu kategorie

09. zář 2022 09:29 #146904
Zobrazení popisu kategorie od Milan
Pokročilý uživatel
Přeji pěkný den, chtěl bych poprosit o radu. 
Mám vytvořenou kategorii článků s popisem a obrázkem co v této dané kategorii návštěvník najde. Nikde jsem ale nenašel modul nebo možnost takto připravenou kategorii zobrazit na stránkách. Moduly většinou zobrazují výpis kategorií.
Moc díky za nasměrování, Milan

09. zář 2022 13:55 #146907
Odpověď od Cony
Moderátor
Co přesně znamená "zobrazit kategorii"? Chcete zobrazit odkaz na kategorii s obrázkem a popisem? To můžete např. pomocí menu, nebo pomocí vlastního obsahu v modulu "Vlastní obsah". Možná by Vám také mohl pomoci modul "Články - kategorie článků", mrkněte na něj. Nebo pohled něco na JED.

09. zář 2022 15:04 #146908
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Děkuji za odpověď, jde mi o to, že mám hlavní kategorii PRODUKTY a čtyři podkategorie. Ty podkategorie bych chtěl zobrazit na dlaždicích každou zvlášť. 
Myslel jsem si, že je k ,dispozici v Joomle modul, kterým načtu jednotlivou kategorii a umístím do stránek.
Samozřejmě to jde udělat přes vlastní obsah ale to bych duplikoval data z kategorie. Posílám i náhledy. Omlouvám se, snad jsem to popsal srozumitelně.
Děkuji, Milan
 
Přílohy:

09. zář 2022 18:32 #146909
Odpověď od Cony
Moderátor
A zkoušel jste ten modul "Články - kategorie článků"? Ten by to měl splňovat. Jen asi v základu neumí obrázek, ten by jste si musel doplnit v přepisu šablony a asi modul trochu nastylovat...
Pokud si na to netroufáte, tak si projděte JED a zkuste si tam vybrat hotové řešení.

11. zář 2022 02:19 #146915
Odpověď od Bong
Moderátor

...mám hlavní kategorii PRODUKTY a čtyři podkategorie. Ty podkategorie bych chtěl zobrazit na dlaždicích každou zvlášť...


To vytváříte nějaký shop nebo katalog? Možná by bylo lepší použít nějaké rozšíření pro tyto účely. Třeba Phoca Cart v režimu katalogu. Potom podobné problémy nemusíte řešit, protože shopy mají stejné nebo podobné způsoby zobrazení už v základu.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum