Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Účetnictví

07. kvě 2021 13:47 #144294
Účetnictví od Honza85
Začátečník
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli má joomla nějaký program který se dá propojit s účetnictvím. Příchozí platby (cez ban. účet) odoslať automatickú faktúru ale něco na evidenci plateb. Jde něco propojit když vytvořím nového uživatele v joomla s odesláním nějakého automatickeho emailu který sám vytvořím

07. kvě 2021 15:15 #144295
Odpověď od Cony
Moderátor
Možná trochu víc popište co vlastně chcete. Účetnictví je silné slovo. Pokud jde o eshop, existují různé moduly propopojení eshopu s různými informačními systémy. Pokud jde o placené registrace, mrkněte na JED na rozšíření typu Subscription .

Načítání plateb z nějakého výpisu z banky si asi budete muset nechat udělat na míru...

07. kvě 2021 16:59 #144296
Odpověď od Honza85
Začátečník
Mám webové stránky WWW.KAMOSI-SPORTLIGA.SK kde sa hráči zaregistrujú a potom jim príde automaticky emal na platbu startovného Hráč to zaplatí přes Ban. účet (chtěl bych mít na stránkách platbu kartou při registraci ale nevím jak to nakombinovat aby to fungovalo.) ja musím za evidovať jeho platbu a vytvoriť mu nový užívateľský účet. Všechno je pracny a potřeboval bych to nějak sautomatizovat....

07. kvě 2021 18:23 - 07. kvě 2021 18:25 #144297
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Automatické platby:

- místo modulu článek vytvořte formulář v RSForm PRO aplikaci
- udělejte si smlouvu s Gopay - žádost o smlouvu
- zakupte plugin RSForm Pro Gopay platební brána na www.minijoomla.org a nastavte
- účastník vyplní formulář a po stisknutí zaplatit je přesměrovaný na platební bránu, kde může zaplatit pomocí bankovního převodu nebo kartou
- do budoucna je možné také naimplementovat automatickou synchronizaci plateb z Vašeho ČSOB účtu do RSForm a označit bankovní převody, že jsou zaplacené.

Ukázka funkcionality:
www.redmine-x.com/buy-redminex-upgrade

V nastavení RSForm Pro pak je možné také nastavit, aby se uživateli po registraci rovnou vytvořil Joomla registrační účet

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

07. kvě 2021 21:33 #144299
Odpověď od Honza85
Začátečník
Byla by možnost mi to nastavit?

08. kvě 2021 10:29 #144300
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Určitě
Napište mi na email

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum