Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Serhíj

04. srp 2020 14:13 #142766
Serhíj od Serhíj
Uživatel
Zdravím Vás přátele. Mam dotaz. Je zde ve skupině někdo z Prahy východ, ideálně z okolí Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi? Kdo by byl ochoten v zimním období (teď nemam čas) za rozumnou cenu naučit mně pracovat v joomla? Mam webovou stránku bukitum.cz, zaparkovanou na C4, kterou pohani již bohužel téměř nefunkční RS2 :( .
Děkuji za případnou radu a ochotu :)

04. srp 2020 20:34 #142767
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

nebydlím u Prahy, takže pomoc nenabídnu. Ale ...

Ačkoliv to z úvodní stránky nevypadá, máte celkem rozsáhlej web a hodně rozsáhlou činnost podnikání. Kdybych měl povoleno kritizovat, určitě bych zkritizoval úvodní stránku, protože z ní vůbec není jasné, co přesně děláte. Jestli prodej, nebo výrobu na míru, nebo obojí, atd. atd. Dá se to zjistit až po nějaké době brouzdání po webu.

Kolik máte práce? Ptám se proto, jestli pro Vás není lepší dělat si svou práci a nechat udělat web nějakým webdesignerem. S tím, že by Vám ho předělal a pak Vás naučil dělat jen to nejnutnější - aktualizace služeb a výrobků. Ten web má tak zajímavej obsah, že by se na něm nějaký šikovný webdesigner mohl vyřádit a nějak by ho mohl převést do moderní podoby.

Rozhodně by si ten web zasloužil stránku typu katalog, kde by byly uvedené vaše výrobky a vaše služby (reference), dalo by se je filtrovat, vyhledávat, atd.

Tenhle typ webu se pro Joomla! hodí, takže doufám, že se zde někdo najde, kdo Vám s tím pomůže. Byla by škoda ten web neudělat v Joomle!.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Bong, Serhíj

04. srp 2020 21:10 #142768
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Z Prahy je nás tu hodně :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

08. srp 2020 22:38 #142783
Odpověď od Serhíj
Uživatel
Zdravím. Děkuji Vám za názor. Původně jsem měl na úvodní stránce popis činnosti, ale později zjistil, že to lidé stejně nečtou a částečně hodil vše do kontaktu.
Ohledně rozsáhlostí webu, ano, jsem trochu přehnal :) :) :) . Nova stránka bude o něco menší, ale zase ty weby ve finále budou 2, jelikož ještě mam doménu dekorativni-obklady.cz u které, na tvorbu obsahu jsem již dlouho ne sáhnul.
Práce v letním období je až moc, a v zimním se občas bez činně flákám, proto bych rad byl u tvorby webu, abych do budoucna jako admin co nejvíc pochytal rozumu. Možná, že to nakonec tak i dopadne a obrátím se na webdesignera.

08. srp 2020 22:43 #142784
Odpověď od Serhíj
Uživatel
Zatím se mně moc lidi ne ozvali, asi čekají na zimy :)

09. srp 2020 02:17 #142785
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Pokud myslíte, že webdesigner je ten pravý, který Vám udělá správné bussines stránky, tak se velmi mýlíte :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum