Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

nejde se přihlásit do adminu

07. bře 2019 18:46 #139370
Odpověď od Pavel [byPV]
Začátečník

Martin Koumal napsal: ten řádek jsem v index.php nenašel... jen

if (!defined('_JDEFINES'))
{
define('JPATH_BASE', __DIR__);
require_once JPATH_BASE . '/includes/defines.php';
}

require_once JPATH_BASE . '/includes/framework.php';

a administrator/includes/toolbar.php v souborech není.


Jak jsem se ptal na ty verze, tak to tedy předpokládám nevíte, že?

Pokud máte v tom /administrator/index.php jen toto (příště to vložte do CODE), tak se díváte jinam, protože to je nesmysl. Něco musí být před tím i za tím. Pokud tam ten toolbar.php není, tak to musí být podle mého aktualizované prakticky dokonce a chyba bude buď v něčem jiném a nebo by mohlo zabrat druhé řešení jež jsem psal. Také je možné, že za to může jiné zastaralé rozšíření co tam máte (nebo šablona), ale ta aktuální chyba s tím asi nesouvisí. Jen tam možná budou další.

Souhlasím s Bongem, že tady to asi nemá cenu hrotit. Pokud chcete, ozvěte se mi na mail, ale tady by to mohlo být na dlouho, protože je lepší to vidět. Nemyslím si, že je hned nutné přeinstalovat celou Joomlu a zejména když prozatím nikdo neví (ani tazatel) v jakém je to stavu. Nikdy jsem to takto radikálně řešit naštěstí nemusel. Ani si nejsem jistý, jestli by to tazatel dle návodu od Bonga zvládl, pokud s Joomla nemá moc zkušeností.

11. bře 2019 09:15 #139385
Odpověď od Martin Koumal
Uživatel
Jak jsem se ptal na ty verze, tak to tedy předpokládám nevíte, že?

Pokud máte v tom /administrator/index.php jen toto (příště to vložte do CODE), tak se díváte jinam, protože to je nesmysl. Něco musí být před tím i za tím. Pokud tam ten toolbar.php není, tak to musí být podle mého aktualizované prakticky dokonce a chyba bude buď v něčem jiném a nebo by mohlo zabrat druhé řešení jež jsem psal. Také je možné, že za to může jiné zastaralé rozšíření co tam máte (nebo šablona), ale ta aktuální chyba s tím asi nesouvisí. Jen tam možná budou další.

Souhlasím s Bongem, že tady to asi nemá cenu hrotit. Pokud chcete, ozvěte se mi na mail, ale tady by to mohlo být na dlouho, protože je lepší to vidět. Nemyslím si, že je hned nutné přeinstalovat celou Joomlu a zejména když prozatím nikdo neví (ani tazatel) v jakém je to stavu. Nikdy jsem to takto radikálně řešit naštěstí nemusel. Ani si nejsem jistý, jestli by to tazatel dle návodu od Bonga zvládl, pokud s Joomla nemá moc zkušeností.[/quote]

Díky moc, píši email...

11. bře 2019 09:46 - 11. bře 2019 09:47 #139386
Odpověď od Bong
Moderátor
Verze Joomly na tom webu je 3.9.2, takže opravdu stačí přes FTP přepsat instalaci třeba balíčkem Joomla! 3.9.x to 3.9.2 Patch Package a následně po přihlášení provést opravy a aktualizaci.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

11. bře 2019 11:17 #139388
Odpověď od Martin Koumal
Uživatel
Vše vyřešeno - díky skvělému zásahu Pavla Vakeše - jeho doporučení pro úpravu, které nakonec pomohlo je výše v diskuzi.
Moc děkuji a uzavírám téma.

Powered by Fórum