Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Integrace rezervačního formuláře do webu

29. čvn 2024 21:16 #149569
Ahoj, potřeboval bych na stránky integrovat rezervační formulář od Better Hotel, mám k dispozici návod viz dole, ale nedaří se mi to. Div jsem umístil do článku, zkoušel jsem i modul, tady je odkaz
Předem díky za pomoc, posílám ještě odkaz na stránky , kde to funguje.

Integrace rezervačního formuláře do webu

Data parametry jsou způsob, jakým se dá nastavit IBE formulář přímo v markupu HTML kódu. Jediným povinným data atributem je data-id, který nám říká, k jaké licenci IBE připojujeme. Minimální zápis tedy vypadá zhruba takto: <div id=”mevris-booking-engine” data-id=”kod”></div>

30. čvn 2024 00:20 - 30. čvn 2024 00:27 #149570
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

je potřeba, aby kód nic nezměnilo (což se může stát v článku)

Příklad použití:

1) Nainstalovat Phoca Google AdSense module: www.phoca.cz/phoca-googleadsense
2) Do parametru modulu "AdSense Code" vložíme samotný kód a víme na 100%, že nic nebude očištěno, změněno nebo smazáno, např.:

Code:
<div id="rezervace"> <div id="mevris-booking-engine" data-id="nejake-ID" data-color="vlastni-barva-v-hex" data-force-mobile="false"></div><script src="https://ibe.better-hotel.com/app/iframe/iframe.js" type="text/javascript"></script> </div>
3) a poté buď modul zobrazíme na nějaké pozici, nebo ho přes loadposition nahrajeme na nějakém místě ve článku.

A samozřejmě, pokud zobrazujeme v modulu, je potřeba si pohlídat:

- že je modul zveřejněný
- že má nastavenou pozici
- že je zobrazen na všech nebo vybraných menu odkazech

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: polato

01. čvc 2024 10:48 #149571
Odpověď od polato
Začátečník
Už funguje, díky moc. 

Powered by Fórum