Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Neukladající se moduly

01. lis 2023 07:28 #148798
Neukladající se moduly od Petr
Začátečník
Ahojte,
nestalo se někomu že nešly ukládat moduly. Po kliknutí na Uložit se vrátít na seznam modulů a nic neuloží.
Dělá to upgradu na 3.10.12, na testu jsem zkoušel migraci na verzi 4.4.0 tam problém přetrvává.

Vymazat cache, přihlásit se přes druhý prohlížeč jsem zkoušel.

Díky

02. lis 2023 02:11 #148802
Odpověď od Bong
Moderátor
Tipnu si na nějakou špatnou instalaci.
Zkuste minimálně opravit databázi: tabulky v phpMyAdmin a v Joomle v Rozšíření - Spravovat - Databáze opravte tlačítkem Oprava databázi aktuální instalace. Dále v Komponenty - Aktualizace Joomla vyhledejte aktualizace a spusťte Online aktualizaci Joomly, pokud je instalace aktuální, zvolte Přeinstalovat soubory jádra Joomly. Když žádná z možností nefunguje stáhněte si kompletní soubor poslední verze z  downloads.joomla.org  a zkuste aktualizovat na záložce Nahrát a aktualizovat.

Potom vyčistit cache a otestovat.

Těch problémů tam může být více, takže když předchozí nepomůže, můžete opravit vše podle univerzálního postupu:  Univerzální oprava instalace Joomly - JoomlaPortal.cz

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

02. lis 2023 07:26 #148803
Odpověď od Petr
Začátečník
Ahoj Bongu,
díky za zrhnutí návodu opravy Joomla!. 
Nakonec je byl problém v nastavení serveru bylo třeba zvýšit max_input_vars z původní hodnoty 1000, nechal jsem si dát 3000.
Došlo k tomu že se zbavuju jazykových překladů přes componentu JDiction a nahrazuju to klasickým způsobem Joomla včetně sdružení.
Máme celkem 10 mutací, v každé cca 30 položek + několik ve skrytém menu tak to trošku přerostlo.
Pomohl teda i tento odkaz
joomla.stackexchange.com/questions/22568...ot-save-most-modules
 
Poděkovali: Cony, Bong

Powered by Fórum