Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

IP Camera na stránky

07. lis 2022 15:05 #147247
IP Camera na stránk od P-avel
Návštěvník
Zdravím! 
Mohl by mi někdo pomoci s přidáním kamery na stránky? 
Zobrazení buď on-line, nebo nějakým jiným způsobem. 
Už jsem hledal a zdá se, že to není tak jednoduché. A já nejsem v některých věcech až tak silný...
Mám kameru CP-PLUS
CP-UNC-TA41ZPL5-MD-2812
Pavel
 

07. lis 2022 20:10 #147248
Odpověď od Cufe
Admin
Dobrý den, tento dotaz nemá přímou spojitost s RS Joomla, patří to do obecných dotazů a je to spíš na dotaz směrem ke kameře... Je jedno, na čem máte postaven web (zda na Joomla či jen HTML či cokoliv jiného), pokud chcete mít stránku s online výstupem IP kamery, pak teprve můžete napojovat do webu. Jakmile budete mít kameru nastavenou tak, že máte URL adresu výstupu, tedy stránku/adresu, na níž vidítě výstup na internetu, pak v Joomla použijte jako menu položku Obálka a do ní vložíte danou url adresu. Stejným způsobem funguje iframe v html.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

09. lis 2022 08:40 #147258
Odpověď od P-avel
Návštěvník
Mám tedy výstup z kamery na této adrese: 
opavskahradcana.cpplusddns.com/
použil jsem "Obálku", ale zobrazuje se mi následující hláška. 
Změnami v nastavení Obálky se nic nezměnilo. 
==============================
Blocked by X-Frame-Options Policy
This page has an X-Frame-Options policy that prevents it from being loaded in this context.
The browser prevented this page from loading in this context because the page has an X-Frame-Options policy that disallows it.
===============================
Můžete mi prosím poradit? 
Pavel

Powered by Fórum