Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Pomalé načítání webu

22. úno 2020 18:46 #141786
Pomalé načítání webu od vrtaak
Začátečník
Mám web ve dvou jazykových mutacích, český je na hosting-zdarma.cz (Tarif Komplet Plus), slovenská verze je kopie českého webu, respektive celé instalace Joomla, pouze s přeloženými texty a je na websupport.cz. V poslední době se CZ web načítá velmi pomalu. Na dotaz na podpoře hosting-zdarma.cz mi bylo sděleno, že na serveru nedetekují žádné větší vytížení a že doporučují zkontrolovat samotný web, zda není možné obsah optimalizovat pro rychlejší provoz. Tomu byh rozuměl, pokud by ovšem tentýž web na jiném hostingu neběžel podstatně rychleji. Zkusil jsem si aktuální kopii CZ webu nainstalovat ještě na Wedos a i tam se načítá rychleji.
Selský rozum mi říká, že problém není na straně webu, ale na straně hostingu...je to tak?
Čímž nechci říct, že na webu není co optimalizovat ;-)
CZ verze - www.unibind.cz/
SK cerze - www.unibind.sk/

22. úno 2020 19:15 - 22. úno 2020 19:17 #141787
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste něčím testnout, třeba tools.pingdom.com - hosting-zdarma je 6x pomalejší. Čeká a čeká... :-)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: vrtaak

22. úno 2020 20:27 #141788
Odpověď od Cufe
Admin
S hosting-zdarma mám zkušenost pouze u 1 klienta a též pomalost webu. Takže se uskutečnil odchod.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!
Poděkovali: vrtaak

Powered by Fórum