Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

JEvents - změna barev

02. led 2020 22:18 #141427
JEvents - změna barev od Luděk Pechanec
Pokročilý uživatel
Dobrý den, na " mspohadkaul.cz/ " jsem použil komponentu JEvents. Komponenta má vlastní CSS, ale na webu mi asi přebírá nastavení ze šablony. Potřeboval bych, aby byly zvýrazněny v kalendáři vpravo nastavené události. Teď je vidět pouze měsíční kalendář bez událostí. Prosím, můžete mi někdo poradit? Mockrát děkuji

02. led 2020 23:31 - 02. led 2020 23:33 #141429
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Chybu máte někde v nastavení.

Na ukázkovém demu od Jevents ( www.jeventsdemo.net/all-events ) je u takového to dne v HTML vidět dodatečný HTML kód, který zvýraznění ve vlastním CSS pak obsahuje:

Code:
<span class="editlinktip hasjevtip" title="" data-original-title="<div class=&quot;jevtt_title&quot; >Events on this day</div><div class=&quot;jevtt_text&quot;><a href='/all-events/eventdetail/75934/-/wednesday-1-3'>Wednesday 1 &amp; 3</a><br/><hr class='jev-click-to-open'/><small class='jev-click-to-open'>Click event for more details</small></div>"><a href="/all-events/eventsbyday/2020/1/2/-" class="extcal_busylink">2</a></span>

U vás není.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

03. led 2020 07:10 #141430
Odpověď od Luděk Pechanec
Pokročilý uživatel
Děkuji za poznámku. Je mi jasné, že je chyba někde v nastavení. Použil jsem free komponentu JEvents a běžně nainstaloval. Nic jsem nepřenastavoval a přece si kalendář vpravo přebírá styl ze šablony. Pokud si kliknu na horizontální menu nahoře na "Kalendář akcá", pak jsou styly pro zobrazení již správně (i když je to jiná část komponenty).

03. led 2020 07:38 #141431
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

a přece si kalendář vpravo přebírá styl ze šablony


Už jsem to četl dvakrát a pořád je to špatný závěr :)

Chová se to stejně i na tom demu == styly, barvy atd. dnů v kalendáři jsou prostě ze šablony, takže to není chyba.

Chyba je někde v nastavení modulu == administrátora nebo verzí (free versus pro), že nezobrazuje den s akcí tak, že tam nepřidá požadovanou HTML značku, která už pak je stylována pomocí JEvents stylu a příslušný den nezvýrazní.

A nastylovat si to nemůžete, protože tam není ta třída na kterou se to dá stylovat (aktivní, neaktivní, s akcí, bez akce...)

Napište výrobci a pak nezbude než to koupit :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

03. led 2020 09:30 #141432
Odpověď od Bong
Moderátor

Luděk Pechanec napsal: Nic jsem nepřenastavoval a přece si kalendář vpravo přebírá styl ze šablony...

Tak zkuste nastavovat. Přímo v modulu JEvents Calendar máte možnost si zvolit Styly/Velikosti - Šablona. Podobně to platí pro další moduly. Stejně tak v nastavení komponenty si můžete šablonu vzhledu vybrat.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

08. led 2020 21:27 #141457
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
jevents používám již dlouho, ale nepochopil jsem přesně, co vlastně chcete.
Můžete mi to upřesnit?

Powered by Fórum