Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

registrace domény .trade

17. čvc 2019 14:01 #140461
registrace domény .trade od marvays
Návštěvník
Ahoj.
Dělám eshop a klient chce doménu .trade
No, myslel jsem, že to bude hračka, ale asi není. Cena domény se pohybuje kolem 1000,- ale na většině registrátorech mi to označí doménu jako prémium a chtějí za to 20 tisíc. Dokonce i na whois.com

Znáte nějakého "slušného" registrátora? I tak jsem uvažoval, že bych všechny domény registroval u jednoho registrátora a weby měl jinde. Nemám ale zkušenost, který registrátor je rozumný a má široký záběr.

17. čvc 2019 14:06 #140462
Odpověď od Cony
Moderátor
Prémium není otázkou nadnárodní domény nebo registrátora, ale otázkou doménového jména. Tzn. např. shop.trade bude určitě prémium, to si ale neurčuje registrátor, ale správce nadnárodní domény .trade. Změna registrátora je tady k ničemu.
Poděkovali: marvays

17. čvc 2019 14:13 #140463
Odpověď od marvays
Návštěvník
O téhle lichvě jsem už mezitím něco přečetl. Ale i tak . . . doporučte prosím nějakého registrátora pro všechno :)

17. čvc 2019 15:51 #140465
Odpověď od Cony
Moderátor
Dneska už většina registrátorů umí všechny možné domény, web4u.cz, domena.cz, domeny.cz, savana.cz... Osobně mám rád web4u, líbí se mi jejich správa DNS a možnost správy CZ kontaktů.

Powered by Fórum