Recaptcha nefunguje?

radek
04. čec 2019 12:53 #140400
Ahoj,

setkali jste se nekdo s tim, ze pres zapnutou Recaptchu verzi 2.0 denne projde 30-50 nejakych botu a otravuje to stejnym poctem emailu? Da se to nejak zastavit? Jak to muze prochazet? Dela to jen na jednom webu.

Dik.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Bong
04. čec 2019 17:09 #140401
Z toho nejsem moc moudrej. Co se tedy opravdu děje? Někdo se vám nechtěně registruje v Joomle, spamuje knihu návštěv nebo si objednává na shopu?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Odpověď od radek
04. čec 2019 17:37 #140403
To kdybych vedel. Recaptcha je normalne funkcni a overena pres Google - na zadnym jinym webu neni problem a Recaptcha je tam stejne nastavena. Presto denne prijde 30-50 emailu pres kontaktni formular z webu, kde je Recaptcha. Samozrejme jsou to vsechno spamy. Nesmyslny. Pochybuju, ze Indi sedi u PC a pisou a odklikavaji Recaptchu.
Kniha navstev ani eshop na webu neni. Pouze kontaktni formular s Recaptchou.

Odpověď od Ernst
04. čec 2019 18:54 #140404
znovu se zeptám, jste si na 100% jist, že jsou ty emaily opravdu odesílány tímto formulářem v joomle?

Odpověď od radek
04. čec 2019 19:09 #140405
Hlavicku jsem jim nekontroloval. Ani to poradne neumim. Nicmene nenapada me jiny zpusob, jak by to mohl nekdo posilat. Respektive je to web, ktery jsem delal kamaradovi a on mne volal, ze mu chodi milion emailu denne. Necham si poslat jeden email. A proc resim captchu... Protoze v adminu recaptchy to psalo neco o spatne funkci. Ted uz to tam kupodivu neni. Tak jdu hledat historii, jestli najdu, co se mu nelibilo. Moc jsem se v tom nevyznal.

Odpověď od radek
04. čec 2019 19:17 #140406
Tak zatim zastavuji diskuzi. Ted mne poslal emaily a ma to z jinyho webu, nez na kterym hledam problem... a protoze mu vsechny emaily chodi do jedne emailove schranky, tak tvrdil, ze je to z toho hlavnoho webu...