Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Zajímavý vir

15. bře 2019 13:12 #139449
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Teda tohle náhodou číst jako Tvůj zákazník, tak silně znervózním... Mimo jiné z důvodu, že nechceš pustit ani chlup, aby Ti s tím někdo pomohl a nabídka je daná.
A nesouhlasím, že nemáš čistou zálohu.
Víš ve které části webu a kdy se kód zobrazuje, takže dokážeš identifikovat kterých souborů se to týká. No a když ty soubory porovnáš s těmi z instalaček... Ani nemusíš celé, Víš přeci které řádky, tak podle mé křišťálové koule najdeš rozdíl
Jen musíš koukat na celé řádky. Když includnu svinstvo, dám před něj 500 mezer, aby to nepraštilo do očí, například

Pokud to není zde a jsem v databázi. Tak si zapnu debugování a podle výpisu dotazů kouknu, co vše se načítá. Vůbec tam nemusí být nějaká URL, ale skript, který ta url načte z externího serveru.

Tak to mi pravila křišťálová koule. Pokud to pomohlo mám u Tebe oběd ma srazu.

A napiš pak, kde byl zakopaný samojed.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

15. bře 2019 13:57 #139450
Odpověď od marvays
Návštěvník
Honzo, já neřekl, že nechci pustit chlup :) K tomuto jsme se zatím ještě nedostali. Akorát Rudolf naznačil, že vtom má bohatou praxi a dělají to.

Co se týče té zálohy. Psal jsem, že se to vše chová nestandardně. Tudíž nemám jistotu, že moje zálohy jsou čisté. Porovnej si například originál
Code:
https://vybaveniprovozu.cz/gastro-vybaveni/mlynky-na-maso
a včerejší již zaručeně napadenou zálohu:
Code:
vybaveni2.richta.eu/gastro-vybaveni/mlynky-na-maso
liší se pouze umístěním stránek. A na te kopii prostě nic nenajdu. Teď jsem to sjel Website Auditorem a nemám na celém webu ani jeden externí ruský odkaz. A to mi vysvětli :)

Teď zkusím udělat zálohu a rozjet ji na stejným hostingu v podadresáři.

Pokud náhodou má někdo chuť se stím otravovat za peníze, můžeme se domluvit.

15. bře 2019 14:06 #139451
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No Asi jsem to napsal blbě. Prostě je zbytečné v tomto případě porovnávat nějaké zálohy. Musíš porovnávat čisté soubory z instalaček s těmi co jsou na webu. Proto píšu o pár souborech.
Nehledáš totiž přímo ta URL ale patrně nějaké include, které je tam navíc....

Takže jestli chceš, pošli mi přístupy a mrknu na to. O víkendu migruju asi 20 webů, tak se tohle k té práci přidá.

Honza

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

15. bře 2019 14:23 #139452
Odpověď od marvays
Návštěvník

HonzaG napsal: Musíš porovnávat čisté soubory z instalaček s těmi co jsou na webu.

Zeptám se, co když ty komponenty a joomlu prostě jen přeinstaluju? Tak by se to mělo přepsat, ne?

HonzaG napsal: Proto píšu o pár souborech.

Myslíš pár desítka tisíc? Tohle mi nějak uniká :(

15. bře 2019 14:53 #139453
Odpověď od marvays
Návštěvník

HonzaG napsal: Takže jestli chceš, pošli mi přístupy a mrknu na to. O víkendu migruju asi 20 webů, tak se tohle k té práci přidá.


Kam ti to mám poslat? Bez těch SZ je to tu takové . . . . poloviční :)
Můj mail:
Code:
martin@richta.cz

15. bře 2019 20:30 #139458
Odpověď od Cony
Moderátor
Hmm, já teď vidim odkaz na hromady RU webů na té orig. stránce u tlačítko Do košíku, zajímavý je, že jen u prvního...
Jako první bych zkusil zkontrolovat datumy souborů, jestli se vir stěhuje, mění zřejmě data souborů...

Powered by Fórum