Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Úpravy eshopu

28. úno 2019 09:43 #139284
Úpravy eshopu od David
Uživatel
Dobrý den,

Potřeboval bych pomoct s finálními úpravami jednoho eshopu. I když už jsem jeden eshop s joomlou úspěšně zvládl. Potřeboval bych pomoci s následujícími věcmi, s kterými nemám zkušenost a chtěl bych, aby vše pracovalo na jedničku. Potřebuji upravit šablonu virtuemartu (přispůsobit jí pro obchod s oblečením). zřízení možnosti platby kartou. Dále pak zřízení synchronizace produktů s Heurekou. Posouvání eshopu na přední příčky vyhledávačů a případná reklama eshopu skrz google a jiné vyhledávače. Jestli se najde někdo schopný, pro kterého jsou tyto věci denním chlebem, budu velmi vděčný.

28. úno 2019 10:31 #139285
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
napište mi prosím na email

28. úno 2019 12:13 - 28. úno 2019 20:48 #139288
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Dobrý den

pro dokončení najdete všechny potřebné produkty k zakoupení/ke stažení na helpdesk.easy.minion.cz/e-shop

1. Platba kartou - Gopay - aktuálně podporujeme i Google Pay - helpdesk.easy.minion.cz/e-shop/eshop/platebni-moduly
2. Synchronizace produktů s Heurekou - Easyfeeder - obsahuje automatické mapování kategorií na kategorii nebo produktů na kategorii - helpdesk.easy.minion.cz/e-shop/eshop/heureka

A nebo mi můžete prosím napsat na email.

S pozdravem

Rudolf Baláš

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum