Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vzdávám se...už opravdu nemohu :-)

29. led 2019 12:00 #138725
Zdravím vespolek,
své příbuzné 70+ , (pronajímá chatu ) jsem slíbil ve slabé chvilce, že ji zařídím migraci senkyrikova.cz z původního hostingu na nový. Vybral jsem Endoru, zazálohoval web ve formátu .jpa a začal.

Dnes jsem v situaci, kdy mám vše aktivní, ale nemohu nahrát ty data na Endoru. Zkoušel jsem FTP klienta, ale jaksi 0.
Malinko jsem bojovník, ale hlavně laik.
Najde se někdo, kdo by mi pomohl ? Věřte mi, že i toto napsat chtělo odvahu,,, tak snad mě nerozcupujete na atomy...
děkuji předem za jakýkoli názor
Pavel

29. led 2019 14:44 #138728
Odpověď od Bong
Moderátor
Nikdo vás cupovat nebude, ale zapomněl jste nakonec napsat CO KONKRÉTNĚ vám nefunguje nebo nejde.

Přes FTP nahrajte do hlavní složky webu vaši zálohu JPA + soubor kickstart.php (najdete také u Akeeba Backup).
V prohlížeči zavolejte adresu senkyrikova.cz/kickstart.php a nainstalujte... To je celé.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: PavelP

29. led 2019 19:01 #138732
Odpověď od Linelabcz
Admin
Ahoj Pavle, příště se také snažte podstatu problému vystihnout už v tématu / nadpisu zprávy. "Vzdávám se...už opravdu nemohu :-)" jako předmět zprávy moc lidí neosloví. Spíš něco jako "Přesun Joomla na nový hosting" a podobně.

29. led 2019 19:12 #138733
Odpověď od Petra Procházková
Uživatel
Zkuste to znovu podle tohoto návodu s obrázky:
www.joomlaportal.cz/jak-zacit/601-jak-za...onenty-akeeba-backup

30. led 2019 08:12 #138736
Odpověď od PavelP
Uživatel
Děkuji za upozornění... máte pravdu,, asi jsem byl plný emocí, když jsem to psal :-)

Powered by Fórum