Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Hledám administrátora Joomly 3.9.0 Stable na dodělávky rozprac. webu/blogu

07. led 2019 11:30 #138565
Dobrý den,
vloni na podzim mi jeden administrátor Joomly doporučil založit blog v Joomle a ne ve WordPressu. Vybrali jsme šablonu, proběhlo pár základních úprav, nyní tam postupně vkládám texty, ale některé části blogu (ve struktuře i vzhledu) jsou stále rozpracované, nedodělané.
Administrátor přestal před 1,5 měs v půlce práce bohužel spolupracovat, bez oznámení proč a jak dlouho bude "přestávka" trvat. Já bych ráda měla pochopitelně blog hotový a připravený pouze na následnou administraci - vkládání článků, obrázků, videí apod., což jsem schopna si v redakč, syst. obsloužit sama. Ale některé části šablony prostě upravit neumím.

Prosím, najde se někdo, kdo by mi pomohl webblog dodělat? Čekám na to, je to můj sen a bez odborníka se nehnu.

Děkuji moc za Vaši ochotu a návrhy spolupráce.

Ivana V.
Praha

07. led 2019 11:35 #138566
Odpověď od Cufe
Admin
Dobrý den, napište na ivt-sluzby@petrcoufal.cz URL adresu webu a váš telefon a můžeme se domluvit, co bude potřeba.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!
Poděkovali: Fit Záda

07. led 2019 12:16 #138567
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Napište mi prosím na email
Poděkovali: Fit Záda

Powered by Fórum