Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Prestala fungovat komponenta odkazy

01. pro 2018 08:14 #138237
Prestala fungovat komponenta odkazy od radek
Zkušený uživatel
Ahoj,

od vcera patram po problemu, ktery zpusobuje komponenta odkazy. Web neni online. Je to stara verze (Joomla je aktualni), kterou jsem pred nedavnem stahl s tim, ze ji predelam na novejsi, takze ji mam jen na lokalu.

Vcera pri prochazeni odkazu jsem si vsiml, ze nektery proste nejedou. Jak z frontendu, tak z administrace hazi chybu 500. Kdyz se prokliknu do komponenty odkazy a pak v ni mam serazeny jednotlivy odkazy, tak po kliknuti na upravu to automaticky napise chybu 500. Odkaz proste nejde v administraci upravit.

Ne netu jsem reseni nenasel. Zkusil jsem Joomlu preintstalovat pomoci tlacitka REINSTALL JOOMLA CORE FILES a nepomohlo to.

Nevite nekdo, kde zacit hledat reseni?

Dik.

01. pro 2018 08:58 #138238
Odpověď od klucon
Pokročilý uživatel
Něco podobného jsem měl také.. Když jsem stáhnul web na lokál, nefungovali mi některé odkazy a házelo to 500..

Zkus si vypnout htaccess a v nastavení si vypni ty přátelské URL, prostě do úplného základu.. Mně to zafungovalo..

01. pro 2018 09:03 #138239
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
To uz jsem delal. To nepomohlo. Mne nejde o odkazy, ale o komponentu odkazy, ktera obsahuje nejaky odkazy. Nefunguje ta komponenta v administraci a nasledne pak ani ty odkazy v ni. Nejelo to uz ani na hostingu.

01. pro 2018 10:56 #138241
Odpověď od Cufe
Admin
A co přeinstalovat komponentu, nepomůže? github.com/joomla-extensions/weblinks

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

01. pro 2018 12:25 #138243
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Tak to pomohlo. Dik, sice jsem tam nasel jen beta verzi, ale lepsi, nez nic.

01. pro 2018 12:46 #138246
Odpověď od Cufe
Admin
3.7.1 je myslím beta, 3.6 je ok, ale problém s tím nebudete mít.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Powered by Fórum