Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

reCAPTCHA

18. zář 2018 01:55 #137061
reCAPTCHA od Zdenek Hadrava
Uživatel
Ahoj,
chci se zeptat mám web a nezobrazuje se mi captcha na stránce kde mám z kontaktů vytvořený formulář který se odešle na mail ale reCAPTCHA ne a ne se na stránce zobrazit plugin sem nastavil ale nic zkoušel jsem i seznam captcha ale jdou mi jen staré vrze protože mám joomlu 3.3.3 a jede na php 5.3 jinak mi vše na stránce jde kromě tohoto a nevím co stím osobně bych to odinstaloval a znovu nainstaloval jenže jde to jen ze souborů nové funkce prostě nejednou.

18. zář 2018 02:20 #137063
Odpověď od Cony
Moderátor
Ta stará verze Joomly a PHP bude problém. jestli se nepletu tak zrovna u reCaptcha pluginu se měnil kód, Google něco pozměnil. Pokud seznam captchou je myšlená n3t Seznam Captcha, tak tam by starší verze vadit neměla, kód se moc neměnil, spíš se jen přidávaly nové možnosti.

Ale upgrade Joomly Vás stejně nemine, fungovat na takto staré Joomle si říkáte a hack...

18. zář 2018 11:46 #137065
Odpověď od Zdenek Hadrava
Uživatel
Tak jsem aktualizoval vše v poho až teď ta poslední verze hodila hlášku
Error: Unknown column 'a.client_id' in 'where clause': Unknown column 'a.client_id' in 'where clause' při pokusu se dostat do administrace takže ani neudělám fix db

18. zář 2018 13:15 #137066
Odpověď od Cony
Moderátor
Je tam vidět detail toho SQL? Jak vypadá ten SQL dotaz? Mohl by to způsobovat nějaký plugin, pak by ho stačilo deaktivovat v databázi...

18. zář 2018 15:19 #137070
Odpověď od Bong
Moderátor
Při aktualizacích se toto stává. Myslím, že to bude chyba, na kterou je popsaná oprava zde: forum.joomla.org/viewtopic.php?t=947648

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

18. zář 2018 23:39 #137071
Odpověď od Zdenek Hadrava
Uživatel
tak chyba byla jen kvůli chybě v db ale řeším jiný problém mám web na php7,0 ale nejde mi tam jce editor obsahu a aktualizovat nejde tak sem chtěl sehnat balíček a chtějí za něj 29€ je nějaká alternativa nebo to mám koupit ?? ale asi budu muset je to už poslední problém který aktuálně řeším :-)

Powered by Fórum