Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Hlavní (úvodní) strana nezobrazuje články

07. pro 2014 09:31 #119237
Hlavní (úvodní) strana nezobrazuje články od Michal Novák
Začátečník
Dobrý den.

Omlouváme se a prosím o radu, nejlépe pomoc.
Nainstaloval jsem si na web ukázková data a pak to začal "čistit" a třídit. No a asi jsem změnil nebo vy hodil "něco", co tam mělo zůstat. Druhý den se snažím na to přijít, porovnávám weby mezi sebou, hledám a už jsem v koncích.

Problém: Na úvodní (hlavní) stránce se mi nechce zobrazovat žádný článek. Zkoušel jsem položku blog, jeden článek i hlavní články. I v nabídkách různě měnit hvězdičku pro zobrazování ...

Joomla 3.3. , šablona JSN Mini

Mrzí mne, že otravuji, ale mohl by se mi na to prosím někdo kouknout ? Komu bych mohl poslat přístup ?
Web je totiž ještě před spuštěním - pod heslem. Děkuji moc !
Novák Michal

07. pro 2014 10:13 #119238
Odpověď od Michal Novák
Začátečník
Mám totiž dvě nabídky - Home a Úvod. A tam je někde ten problém.
Kde se nastaví nebo čím se určí TO aby se po kliku na logo (výchozí domovská stránka) zobrazilo ONO menu.
Lépe řečeno - jak mám udělat, aby moje nová položka Úvod byla tou výchozí ?
Snad jsem to popsal trochu srozumitelně... Dík.

07. pro 2014 10:21 #119239
Odpověď od Linelabcz
Admin
Dobrý den, v hlavním menu si v seznamu položek označte novou položku jako defaultní, klikněte u položky na ikonku hvězdičky, nebo položku zaškrtněte a v nástrojové liště klikněte na ikonku s hvězdičkou.

Powered by Fórum