Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomla 3.3.0 nahrávání médií přes Správce médií

10. kvě 2014 11:32 #116023
Tak musím s politováním konstatovat, že J3 je zatím pěkný zmetek, kde toho dosti nefunguje, kde máte strach nahrát rozšíření, aby vám to nerozmr..lo tabulky v DB....atd.

Poslední perličkou je nahrávání médií přes Správce médií v Joomla 3.3.0 (nejnovější verze). Ani smykem nenahrajete např. obrázek do zvolené složky, ale pouze do rootu. Takže vám zbývá nahrávat přes FTP nebo si to opravit sami

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

10. kvě 2014 12:41 #116024
Odpověď od H13
Admin
A nebo přes Phoca Commander :-)

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

10. kvě 2014 13:06 #116026
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Mne se to nejakym zazrakem podari treba na 3. pokus nahrat. Uz jsem si ale myslel, ze jsem debil a ze mam zas neco podelany upradem, krom jinych veci, co me na 3,3 stvou. Ted dost lituju, ze jsem se nechal strhnout a upgradoval jsem.

10. kvě 2014 16:28 #116027
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
No v J3.2 to fungovalo správně. Mě tak příjde, že čím novější verze tím větší binec :lol:
Zlatá J2.5

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

10. kvě 2014 18:27 - 10. kvě 2014 18:28 #116030
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Mam vsude 3.3, 3.2 jsem nemel. Takze se divim, ze jsem to tam na ponekolikate nacpal. Jinak s 2.5 souhlas. Ja se chtel vyhnout problemum v budoucnu a po tom precteni nekolika clanku tady i jinde, jsem se rozhodl upgrade udelat co nejdriv. Mam na vsech J3.x obrovsky problemy asi s cache nebo nevim cemu to pripsat. Pak taky s tou pomalosti a s instalovanyma rozsirenima. Nektery proste nefunguji spravne, i kdyz jsou pro verzi 3.x. Jenze zpet uz se mne nechce zase chodit.

Powered by Fórum