Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Jak skrýt titulek NABÍDKY nad článkem

17. bře 2013 15:49 - 17. bře 2013 15:51 #105566
Dobrý den,
mohl by mi někdo poradit, jak skrýt titulek nabídky nad článkem? Níže to mám schematicky naznačeno.

horní menu: Služby | Kosmetika
Služby - titulek nabídky, který tu nechci

Poskytované služby - titulek článku

Text článku....


Mám dvě položky menu (Služby a Kosmetika) a ke každé je přiřazen článek. Mám nastavené, aby se titulek článku zobrazoval. Pro menu Služby mám článek "Poskytované služby" a pro menu Kosmetika mám článek "Kosmetika". Když zobarazím Služby, vidím jednak titulek článku, tedy Poskytované služby, ale nad ním je i titulek menu, tedy Služby. Když zvolím položku Kosmetika, tak tam je správně zobrazen titulek článku "Kosmetika". Přitom oba články mají stejné nastavení, proklikal jsem vše a nemůžu přijít na to, jak titulek "Služby" skrýt.

Předem díky...

17. bře 2013 16:06 - 17. bře 2013 16:08 #105570
Odpověď od Bong
Moderátor
Podívejte se do nastavení položek menu (Zobrazit titulek stránky).

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

17. bře 2013 20:58 #105584
Odpověď od Petr
Uživatel
To jsem zkoušel, ale když nastavím, aby se titulek nezobrazoval, tak zmizí jednak titulek nabídky, tak i titulek článku.

17. bře 2013 21:18 #105585
Odpověď od Bong
Moderátor
To jste první na světě, kdo dokáže jediným kliknutím přenastavit 2 různé hodnoty.

Ještě jednou, mluvím o Možnosti zobrazení stránky - Zobrazit titulek stránky (s tím souvisí třeba i Titulek okna prohlížeče, ale ne titulek článku).

Pokud máte vše správně a přesto se vám to chová jak popisujete, dejte odkaz na vaše stránky.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

17. bře 2013 21:33 #105586
Odpověď od Petr
Uživatel
Právě jsem na to přišel:

Správce nabídek:Úprava položky nabídky->záložka Rozšířené možnosti, zde najít "Možnosti zobrazení stránky" a zde je položka "Zobrazit titulek stránky". Když zaškrtnu Ne, tak zmizí je ten titulek nabídky menu.

Je to trochu matoucí, protože "zobrazit titulek" se tam dá nastavit na více místech, celkem třikrát.
  • Titulek článku lze vypnout buď přímo u článku nebo v Úprava položky nabídky->Rozšířene možnosti->Možnosti článku
  • Titulek nabídky je pak tam, co jsem popsal výše.

Jsem z toho trochu jelen, proč se v Úpravě nabídky dá vypnout titulek článku, ale to je jedno, hlavně, že jsem na to přišel.

17. bře 2013 21:35 #105587
Odpověď od Petr
Uživatel
Díky, jak už jsem před chvilkou napsal, přišel jsem na to.
A opravdu jsem tedy první na světě, protože mi to opravdu vypínalo 2 položky najednou.

Powered by Fórum