Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Pizza, chybky a sranda - 16. března 2013

03. bře 2013 01:25 #104767
Nevím jak to lépe přeložit, ale pokud by jste měli zájem se podílet na kontrole oprav před zveřejněním Joomly 3.1 a 2.5.10 máte jedinečnou příležitost.

Dne 16. března 2013 se uskuteční celosvětová virtuální session, jejímž účelem je zapracovat do Joomly co nejvíce oprav před uvedením nových verzí.

Více info naleznete zde , pro skupiny je možné získat pizzu a pití zdarma :P

14. bře 2013 10:20 #105363
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
Uvažuje někdo o zapojení?

Používá někdo Eclipse pro vývoj, nebo co byste doporučili? ( z přehledu IDE: docs.joomla.org/Setting_up_your_workstat...r_joomla_development
podobný link pouze s Eclipse: docs.joomla.org/Setting_up_your_workstat..._Joomla!_development )

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

14. bře 2013 10:30 #105364
Odpověď od Cony
Moderátor
Obávám se, že mi to čas nedovolí, pokusím se ale, mám jeden nebo dva vyhlédlé bugy, které bych rád měl opravené.

IDE, dá-li se to tak nazvat, používám typicky čeksý PsPad ;)

14. bře 2013 10:51 #105367
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
Ten používám taky, jen si nejsem jist, zda to je nejefektivnější nástroj ...

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

14. bře 2013 12:12 #105368
Odpověď od Cony
Moderátor
No pro mne to nejefektivnější nástroj je :-) Ale je to asi spíš o zvyku, já nemám rád, když se mi něco automaticky samo mění pod rukama (formátování kódu apod), navíc jednoduše ovlivňuji kódování češtiny, což tuším např. v Eclipse bylo nějak složitější...

14. bře 2013 18:33 #105385
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Panove pro vyvoj, ale i spravu doporucuju vyzkouset phpStorm .
Dovolim si rict, ze neexistuje nic lepsiho. Ja uz ani nic jineho nepouzivam.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

Powered by Fórum