Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nefunkční čeština v Joomla a Virtuemart

10. lis 2020 17:49 #143180
Dobrý den ! Začínám zkoušet Virtuemart 3.8.4 a nahrál jsem češtinu přes instalátor přímo v Joomla administraci a zapnul default pro češtinu. Na shopu mi to ale ukáže akorát chybu:

Table 'f139946.#__virtuemart_products_cs_cz' doesn't exist

Díval jsem se do SQL administrace a tam je jak původní databáze tak i nová po instalaci češtiny s dodatkem cs_cz...

Vše jsem instaloval pomocí quick start instalátoru dodaného se šablonou. EN verze bez problému, ale CZ prostě nejde :-( Šablona je naplněná nějakými demo produkty, tak nevím, jestli to třeba nemám smazat...

Díky za jakékoliv rady :-)

P.

10. lis 2020 18:42 #143183
Odpověď od Linelabcz
Admin
Dobrý den, V konfiguraci Virtuemart jste nastavil češtinu? Joomla máte v češtině?

10. lis 2020 19:50 #143186
Odpověď od xpress
Uživatel
Dobrý den, děkuji za zprávu, měl jsem tam Global configuration (cs-CZ), ale byla tam volba i Čeština. Po změně jsem se už dostal na web, ale všechny demo produkty mi hlásí chybu v překladu, což stejně smažu. Díky za pomoc, jdu si hrát dál :-)

P.

Powered by Fórum