Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

rozšírenie

29. kvě 2020 09:24 #142525
Odpověď od milan
Začátečník
Ďakujem za trpezlivosť, ale môžem konštatovať, že aj v chrome aj vo firefoxe mi ide otvoriť rozšírenia kde sú platené a neplatené rošírenia pre joomlu . Neviem ako sa to mohlo upraviť. S pozdravom filadelfi Milan.

všetko možné o poľovníctve

30. kvě 2020 09:11 #142536
Odpověď od Cufe
Admin
Milane, upřímně, z Vašeho příspěvku jsem stále nepochopil, co máte za problém :-)

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

30. kvě 2020 21:09 #142537
Odpověď od milan
Začátečník
Tu to nešlo otvoriť ani vo firefoxe ani v CHrome, teraz je to ok,Musel som preinštalovať prehliadače !! Tak tam asi bola chyba či v keši ? Neviem. Dík za trpezlivoľ.

všetko možné o poľovníctve
Přílohy:

30. kvě 2020 22:03 #142538
Odpověď od Cufe
Admin
Gratukuji k dosažení cíle. :)

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

01. čvn 2020 22:33 #142558
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Milane, a že ten obrázek nebyl již v prvním příspěvku, abychom všichni pochopili o co se jedná?
Asi se jednalo o test funkčnosti křišťálových koulí :D Ty moje koule (křišťálové) tentokráte opravdu, ale opravdu nefungovaly.

Zkuste si prosím příště neoficiální doporučení:

www.joomlaportal.cz/forum/74-ostatni-dis...sim-problemem#142330

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum