Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Problém při pokusu o změnu jazykové verze

01. dub 2014 09:43 #115293
Zdravím, objevil se mi problém u vícejazyčného webu, kdy potřebuji přepnout z České verze do Anglické verze. URL prefix se změní na "/en/" za URL a stránka se reloaduje, ale jazyk se bohužel do Angličtiny nepřepne. Včera jsem narazil na tento stejný problém a našel radu na netu, že je potřeba aktivovat modul "Multilanguage status", který je v modulech v administrativní části (opravdu byl deaktivovaný). To problém vyřešilo a já dál pracoval na Anglické verzi. Večer jsem pouze kompletně deaktivoval jazyk Angičtina v Language manager a v modulech v administraci vypnul modul Jazyk, aby jsem schoval vlaječky na frontendu, s tím že budu dnes pokračovat. Ale když dnes ráno vše znovu aktivuji, Angličtina se nepřepne.

Samozřejmě stránky nastavené na jazyk English mám. V plugins: mám aktivovaný, jak "language filter", tak i "Language code".
V modulech mám aktivní modul "jazyk", také "Multilanguage status" je aktivní a mám nainstalovanou Angličtinu pro celý web.

Nesetkal se někdo s podobným problémem? Hlava mi nebere, že to včera fungovalo, dle mého názoru se stejným nastavením. Používám Joomla 3.2. Díky za jakýkoliv tip.

01. dub 2014 11:31 #115298
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
Skúste vyčistiť cache a reštartovať prehliadač

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

01. dub 2014 14:11 #115303
Odpověď od Jan
Začátečník
Zkoušel jsem ale nepomohlo, co nakonec pomohlo bylo vypnout a znovu zapnout URL rewriting v globálním nastavení v adminu.

01. dub 2014 15:59 #115308
Odpověď od Bong
Moderátor
Jenom poznámka. Když web vytváříte, mějte SEF URL vypnuté (a už vůbec neprovozovat nějakou SEF komponentu). To jen přináší podobné a někdy strašidelnější problémy.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Jan

Powered by Fórum