Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Artisteer

27. pro 2020 10:08 - 27. pro 2020 10:09 #143447
Artisteer od svorc
Uživatel
Zdravím všechny přítomné a prosím o radu. Vytvořím si v Artisteeru šablony kterou vyexportuji a nahraju do Joomla. ovšem šablona je nepoužitelná, respektive se téměř nic z toho co jsem vytvořil nezobrazí. Dělám něco špatně? Poraďte prosím. Děkuji za reakce.
Přílohy:

27. pro 2020 10:36 #143448
Odpověď od Bong
Moderátor
Každou šablonu je třeba nainstalovat a přiřadit její použití položkám menu. Také moduly na stránkách musí být použity v existujících pozicích šablony.

Pokud ale na stránkách nemáte obsah (články, moduly, obrázky,...), tak se bude zobrazovat zhruba to co máte na obrázku...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

27. pro 2020 10:42 #143449
Odpověď od svorc
Uživatel
Děkuji za odpověď. Měl jsem za to, že když si v Artisteeru vyberu nějakou free šablonu, vyexportuji ji a naistaluju tak by se měla zobrazit stesjně jako v artisteeru.

27. pro 2020 12:31 - 27. pro 2020 12:35 #143451
Odpověď od H13
Admin

svorc napsal: Děkuji za odpověď. Měl jsem za to, že když si v Artisteeru vyberu nějakou free šablonu, vyexportuji ji a naistaluju tak by se měla zobrazit stesjně jako v artisteeru.


Následující prosím brát s hodně velkou nadsázkou. Je to podobný, jako koupit auto a být zklamanej z toho, že na letáku toho auta byla uvnitř krásná modelka, ale já v tom autě nikoho nemám.

Artisteer prostě proto, aby ukázal jak stránka bude vypadat, zobrazuje nějaký demo data - tedy nějakej fiktivní obsah, nějaký fiktivní moduly na bocích, atd. Bez demo dat by prostě člověk nevěděl, jak bude stránka vypadat naplněná. Neznám Artisteer, třeba je tam i možnost vyexportovat demo data. Ale na co ti budou na stránce demo data, jen budeš mít práci s tím, je smazat a nahradit vlastníma datama.

Nebo jsem možná špatně pochopil otázku, ale zdá se mi, že oba obrázky jsou stejný, jen u druhýho prostě chybí data.

Otázka je, jestli má Artisteer nějakou funkci vyexportovat informace o tom, jaký demo data byly použity, aby podle toho člověk mohl v Joomle nějak postupovat a naplnit si vlastní stránku obsahem? Řekl bych, že asi ne. :-(

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

27. pro 2020 18:56 - 27. pro 2020 18:58 #143453
Odpověď od svorc
Uživatel

H13 napsal:

svorc napsal: Děkuji za odpověď. Měl jsem za to, že když si v Artisteeru vyberu nějakou free šablonu, vyexportuji ji a naistaluju tak by se měla zobrazit stesjně jako v artisteeru.


Následující prosím brát s hodně velkou nadsázkou. Je to podobný, jako koupit auto a být zklamanej z toho, že na letáku toho auta byla uvnitř krásná modelka, ale já v tom autě nikoho nemám.

Artisteer prostě proto, aby ukázal jak stránka bude vypadat, zobrazuje nějaký demo data - tedy nějakej fiktivní obsah, nějaký fiktivní moduly na bocích, atd. Bez demo dat by prostě člověk nevěděl, jak bude stránka vypadat naplněná. Neznám Artisteer, třeba je tam i možnost vyexportovat demo data. Ale na co ti budou na stránce demo data, jen budeš mít práci s tím, je smazat a nahradit vlastníma datama.

Nebo jsem možná špatně pochopil otázku, ale zdá se mi, že oba obrázky jsou stejný, jen u druhýho prostě chybí data.



Otázka je, jestli má Artisteer nějakou funkci vyexportovat informace o tom, jaký demo data byly použity, aby podle toho člověk mohl v Joomle nějak postupovat a naplnit si vlastní stránku obsahem? Řekl bych, že asi ne. :-(

Dobře to chápu. Ale v artisteeru si vytvořím vlastní záhlaví a ani to se nezobrazí. Kdysi jsem to už dělal někde na verzi joomly 1.5 a to záhlaví tam prostě bylo tak jak jsem ho vytvořil.

27. pro 2020 19:50 - 27. pro 2020 19:51 #143454
Odpověď od H13
Admin

svorc napsal: Dobře to chápu. Ale v artisteeru si vytvořím vlastní záhlaví a ani to se nezobrazí. Kdysi jsem to už dělal někde na verzi joomly 1.5 a to záhlaví tam prostě bylo tak jak jsem ho vytvořil.


Jestli to nebude "moderní" dobou? Dřív se vše dělalo pomocí obrázků a staticky (např. i výška mohla být přesně stanovená). Takže i když tam nebyl obsah, hlavička vypadala kompletně, zatímco dnes, protože je vše responzivní, se už prostě zobrazí jen s obsahem. Možná. Těžko říct.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum