Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Bootstrap menu v Joomle je nesprávně stylované

28. kvě 2019 17:08 #140195
Odpověď od Pýtrsn
Uživatel
Co jsem se dočetl, tak Joomla 4 již podporuje Bootstrap 4 ale je to zatím tak broken, že jsem se rozhodl že zůstanu na Joomle 3 a to menu přes Override upravím. Nejdřív se ale musím trochu naučit PHP protože absolutně netuším o co v tom default.php jde :D
Nicméně děkuji za váš čas.

28. kvě 2019 17:54 - 28. kvě 2019 18:13 #140196
Odpověď od Cony
Moderátor

Ta třída nav je pro Bootstrap. V Bootstrap 4 je potřeba doplnit třídy k elementům li a odkazům

:-) Člověk už ten Boostrap tak automaticky používá, že už ani neví, co je Bootstrap a co všeobecná třída :-)

Otázkou je, jestli Bootstrap 4 bude natolik velký přínos pro šablonu, zda by se nevyplatilo použít Bootstrap 2 a přepisy neřešit.

Mě osobně se nějak líp pracovalo s Bootstrap 3, proto mám vše na 3 a bohužel musím z 2 přepisovat. Ale řekl bych, že tam prostě nějakej ten vývoj je a já osobně přejdu určitě budu chtít přejít i na 4 (už jen kvůli flexboxu, snad to z 3 nebude tolik bolet :-) )

28. kvě 2019 18:02 #140197
Odpověď od Pýtrsn
Uživatel
Už je vše vyřešeno. Zůstanu u Joomly 3 a Bootstrapu 4 a problémy vyřeším prasácky přes overridy modulů. Děkuji všem

Powered by Fórum