Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

pole v košíku vs. správa hesel

29. bře 2019 11:13 #139637
pole v košíku vs. správa hesel od marvays
Návštěvník
Ahoj přátelé. Opět jeden problém, se kterým si nevím rady.
U OPC od rupostelu mám pole pro vložení telefonu (v košíku) . . . a neustále mi to vpisuje uživatelské jméno ze správy hesel. Myslel jsem, že je to problém jen v mém prohlížeči. Ale teď mi volal klient, že mu to dělá taky. Jak se toho zbavím. Nic neobvyklého jsem v tom poli nenašel. Vše se točí kolem telefonu.
[img

29. bře 2019 12:28 #139640
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
A co na to Stano == výrobce?

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

29. bře 2019 13:09 #139643
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
tak hlavne v kodu by vubec nemelo byt:
... value="marvays" ...

Pokud se to tam dosazuje v ruznych prohlizecich, tak to neni ze spravce hesel chrome (pokud vidim dobre pouzity prohlizec), ale ze skriptu, ktere do toho pole nacita (zrejme) promennou nick prihlaseneho uzivatele.

Ale bez kouknuti primo na web je to jen hadani.

Joomla! pro každého

29. bře 2019 13:27 #139645
Odpověď od marvays
Návštěvník
Code:
https://vybaveniprovozu.cz/kosik
ale dělá mi to i na jiných webech, kde mám rupostel

29. bře 2019 13:59 #139646
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
u neprihlaseneho usera to nedoplni nic => to je ok
u prihlaseneho to je taky u me ok
Co teda u tebe v jinych prohlizecich? (ja zkousel FF)

U me to jen nacita naposledy zadane hodnoty vsech poli (staci F5 a nove dopsane se natahnou z DB).

ale jinak ten form ma dost nedostatky, ze napr psc, ic by nemelo byt type="text", ale "number", melo by mit max 5 resp. 6 znaku (pro PCS), tel by mel byt "tel" a dopredu tam mit napsane, jakym formatem to chces "+420", nebo bez mezinarodni, ... atd. Je to takove vice user friendly.
Pokud to bude jen pro CR, tak by tam nemela byt roletka vyber zeme vubec. Jen to zdrzuje ;-).

Jen jeste nefunguje nahore v menu "muj profil", takze se na svuj profil neda podivat.

Joomla! pro každého

30. bře 2019 10:25 #139652
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

ale dělá mi to i na jiných webech, kde mám rupostel


Znovu: Co na to Stano = Rupostel = výrobce. Má přece svoje fórum, kde řeší problémy s OPC?

Na fórum Joomlaportal, jak vidíte, Vám místo toho poradí, že pole PSČ má být číslo, ale nepodívají se nejprve do DB Virtuemartu, kde PSČ není číslo již od počátku co to převzal Max, ale text o 32 znacích.

Mě to dělá u pole jméno a heslo, u telefonu ne. Napište Stanovi na fórum - www.rupostel.com/phpBB3/ , ten Vám do měsíce určitě odpoví.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum