Přihlásit se

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 bezpečnostní aktualizace (02 dub 2024)

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Modul, či přímo v template

13. led 2017 08:15 #129865
Modul, či přímo v template od Daniel
Uživatel
Zdravím ctihodní a milí pánové,

jelikož zase po 2 letech po mě někdo žádá stránky, tak už jsem zase někde uplně mimo, byl bych rád pokud by mi někdo řekl jak docílím kulatých proměnných obrázku s popisem a readmore. Nevím jestli je na to nějaká komponenta, ale po stažení tapety nikde nic takového nenaleznu

Děkuji mnohokrát za jakýkoliv postr

13. led 2017 09:10 #129869
Odpověď od Daniel
Uživatel

cl_dlls napsal: Zdravím ctihodní a milí pánové,

jelikož zase po 2 letech po mě někdo žádá stránky, tak už jsem zase někde uplně mimo, byl bych rád pokud by mi někdo řekl jak docílím kulatých proměnných obrázku s popisem a readmore. Nevím jestli je na to nějaká komponenta, ale po stažení tapety nikde nic takového nenaleznu

Děkuji mnohokrát za jakýkoliv postr


Zapoměl jsem odkaz demo.warptheme.com/joomla/wt_garden/

13. led 2017 18:27 #129879
Odpověď od Bong
Moderátor
Máte na vybranou...
Buď si zaplatíte a získáte podporu autorů a také balíček quickstart, který vám vytvoří přesně to co vidíte na demu...
Nebo si nainstalujete šablonu a všechny potřebné frameworky, moduly a pluginy k šabloně a pročtete si dokumentaci "jak to zprovoznit"...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

13. led 2017 21:09 #129885
Odpověď od Daniel
Uživatel
No mi jde jen konkrétně o ten jeden který jsem zmiňoval ;) Popřípadě, jde to někde vyčíst, o jaké by se mělo jednat?

14. led 2017 09:55 #129889
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Nebo pak staci pouzit nejaky pagebuilder, kde staci i free verze. I ty to umi.

14. led 2017 10:39 #129890
Odpověď od Bong
Moderátor
Třeba SP Page Builder, který byl v tomto případě použit. Čtěte dokumentaci k šabloně nebo alespoň použijte třeba Firebug, Vývojářské nástroje, atd... odpověď naleznete okamžitě...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum