Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

VMCustom - VmArticle at Product Page od Rupostelu: dotaz

01. dub 2022 11:23 #146037
Ahoj,
mám na webu OPC od Rupostelu. Super věc. Našel jsem tam v custom pluginech jeden zajímavý - VMCustom - VmArticle at Product Page. Jen nevím jestli jsem dobře pochopil jeho funkci :blink:
Myslím si, že by měl přidat jakýkoli článek z Joomly do karty zboží Virtuemartu - jako custom fields. Což je super, když potřebujete hoooodně textu pro popis zboží a nechcete si měnit velikost pole DB tabulky.

Tak jsem si to nainstaloval, vytvořil custom field pro plugin a narazil jsem na problém:
Když ukládám toto vlastní pole, automaticky se zaškrtne volba Vstup košíku. Chci pouze přidat článek Joomla do popisu zboží jako vlastní pole na pozici "normal".
V administraci Virtuemartu na kartě zboží vyberu a přidám vlastní pole, v něm vyberu článek, který se má zobrazit a po uložení se odkaz na článek neuloží. Vždy se to vrátí na stav Vyberte článek. Na frontendu se mi objeví záložka s názvem jaký má ten custom field - to je ok ale žádný článek se neobjeví.

Prosím, postupuji správně? Pochopil jsem to použití pluginu dobře? Mám nainstalovánu poslední verzi OPC 2.0.423
Na podporu Rupostel jsem psal ale zatím nedorazila odpověď.

Moc díky za tip
Leoš

01. dub 2022 15:28 - 01. dub 2022 16:00 #146039
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
používáme raději plugin od regularlabs - article anywhere :)

Zkuste zkontrolovat zda máte povolené content pluginy v nastavení VM

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

01. dub 2022 20:10 #146040
Odpověď od Leoš
Pokročilý uživatel
Ahoj Rudolfe,
díky za tip, koukám na ten plugin od Regularlabs. Jen malá otázka:
když to budu chtít použít na kartě zboží ve Virtuemartu, tak stačí umístit tagy pluginu do základního popisu produktu?

Díky

01. dub 2022 20:14 #146041
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
No a samozřejmě zapnout spuštění content plug-inů
Mělo by to fungovat tak, že se dole v editoru objeví tlačítko "Add Article" a pak už stačí jen postupovat logicky.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

01. dub 2022 20:41 #146042
Odpověď od Leoš
Pokročilý uživatel
Super tip. Moc díky už mi to funguje.
To je fakt geniální....že jsem si toho za ty roky s joomlou nevšiml, pořád něco nového :woohoo:

Díky Díky Díky

Powered by Fórum