Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Matomo pre Virtuemart 3

31. bře 2022 19:07 #146033
Matomo pre Virtuemart 3 od Róbert Dúbravský
Uživatel
Ahojte,

Riešil niekto matomo/piwik a virtuemart 3? Nemôžem nájsť niečo normalne. Plg piwik alatak funguje polovične. Sú tam stratené košíky. A skúšal som VP conversion tracking. Ten by to zvladol, ale ani za svet neviem rozchodiť na tom matomo/piwik.

Ďakujem za každú radu.

31. bře 2022 20:37 - 31. bře 2022 20:54 #146034
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Myslím že to někdo chtěl před rokem, když jsem mu napsal že to uděláme za peníze již se neozval.
Sami to řešit jen tak nebudeme :)

Jinak používáme svůj vlastní GTM a GTM for VirtueMart, možná by šel upravit.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla
Poděkovali: Róbert Dúbravský

31. bře 2022 22:04 #146036
Odpověď od Róbert Dúbravský
Uživatel
No uz to riesim nejaky cas a ide ma z toho .... Kolko asi by to stalo? Matomo ma svoje GTM cez ten som to este neskusal, tak by sa dal teoreticky napasovať aj Vas GTM plugin. Počkam ešte na odpoved VP conversion tracking mam to uz zakúpene. Ak neporiešim ozvem sa. Pozeral som Vasu ponuku rozsireni a je to celkom zaujimave.

Dakujem

01. dub 2022 13:32 - 01. dub 2022 13:33 #146038
Odpověď od Róbert Dúbravský
Uživatel
No, už sa to vyriešilo. Kombinácia piwik alatak na sledovanie kosika a VP conversion tracker na objednávky. Chyba bola v tom ze som VP zobrazoval do HEAD a bolo treba do BODY. Zatial mi to takto staci, ale ked bude cas a volne prostriedky ozvem sa Rudolf.

Dakujem za ochotu.

Powered by Fórum