Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Kunena

18. bře 2022 20:06 #145956
Kunena od Luděk Pechanec
Pokročilý uživatel
Dobrý den, prosím, dokáže mi někdo poradit, jak mám nastavit a případně něco doinstalovat k tomu, aby se mi forum KUNENA zobrazovalo podobně jako na obrázku kunena-2. Po nainstalování a zprovoznění komponenty se mi forum zobrazuje viz obrázek kunena-1.
Jedná se o adresu ltberounka.cz/index.php/forum-kunena .

Mockrát vám děkuji


J 3.10.6
PHP 8.0.16
Přílohy:

18. bře 2022 20:38 #145957
Odpověď od Bong
Moderátor
To je stránka kategorií, takže musíte nejprve vytvořit třeba FORUM (sekce) a do něj podkategorie podle potřeby. Položka menu na fórum by měla pak být nastavená, jako Kunena fórum » Úvodní stránka.
V nabídkách vám určite přibyla i Nabídka Kunena, tak prozkoumejte, jak jednotlivé položky fungují a co zobrazují

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

18. bře 2022 20:48 #145958
Odpověď od xunil
Zkušený uživatel
Nebo je myšlena šablona?
www.kunena.org/download/templates

18. bře 2022 21:06 #145959
Odpověď od Luděk Pechanec
Pokročilý uživatel
Ano, asi spíše, aby se forum zobrazovalo nějak takto podobně. Děkuji

19. bře 2022 22:14 #145960
Odpověď od Luděk Pechanec
Pokročilý uživatel
Prosím, lze tedy Kunena forum nastavit tak, aby front end fóra vypadal nějak podobně? A ne tak stroze, jako je obrázek v příloze? Děkuji


Prosím, jaké forum je použito na těchto stránkách?
Přílohy:

19. bře 2022 22:37 #145961
Odpověď od Bong
Moderátor
Jak jsem psal.

Vytvořte si nějakou sekci a v ní kategorie. Ve frontendu si zobrazte menu, které vám vygenerovala Kunena a použijte jej.

Vyzkoušejte některou ze základních šablon v Kunena. V nastavení šablony si můžete vzhled docela podrobně nastavit. Vzhled můžete nastavit i v konfiguraci Kunena.

Na stránkách Joomlaportal je použito forum Kunena.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Luděk Pechanec

Powered by Fórum