Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nominace sportovního klubu

09. zář 2019 21:55 #140678
Nominace sportovního klubu od Pavel Šebesta
Začátečník
Zdravím,
děcko mi začalo chodit na sport a neaktuální web klubu udělaný v Joomle, jsem dostal na starosti a hned mám úkol, se kterým bych potřeboval pomoci.

Zadání: Jsme schopní v Joomle vytvořit ten systém pro nominace? Já mám představu zhruba takovou, že používáme všichni společný kalendář, který je k dispozici na internetu, v mobilech atd. Když je dítě nemocné, nastavím, že je nemocné nebo do kdy prostě nebude. Trenér při nominaci vidí hráče, které může nominovat. Kdo nemůže, toho vidí, že nemůže. Trenér nominuje tím, že hráče označí. Tzn. ve sdíleném kalendáři trenéři a vedoucí ročníků vytvářejí události, na které trenér nominuje hráče. Jakmile je hráč nominován, jeho rodič v kalendáři dostane pozvánku, kterou potvrdí. Pokud se hráč omlouvá, rodič se z události v kalendáři odhlásí. Všechny zápasy všech ročníků atd. jsou vidět na webu.

Asi by to šlo udělat i obráceně, někdo z klubu udělá akci v kalendáři, systém odešle email hráčům, hráč (rodiče) označí může/nemůže a pak (šéf)trenér ví z čeho vybírat a udělá nominace a systém odešle zprávu hráčům.

Čtyři roky jsem tu nebyl a žádný web nedělal (jsem jednooký mezi slepými hokejisty:-), předem děkuji za nasměrování na hotové rozšíření či nabídku na vytvoření. P.

Harley-Davidson Club Praha Nejstarší společenství vlastníků motocyklů Harley Davidson na světě
Motocykly Harley-Davidson - informace, návody, postupy, novinky

10. zář 2019 19:33 - 10. zář 2019 19:37 #140679
Odpověď od Linelabcz
Admin
Dobrý den,
Obávám se, že bez pokročilých znalostí systému a především čtyřleté absenci na JP to nezvládnete. :(
Zkuste využít nějaká rozšíření na extensions.joomla.org/ typu JEvents
Poděkovali: Pavel Šebesta

10. zář 2019 21:44 - 10. zář 2019 21:44 #140680
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Ahoj Pavle,

(pokud se neznáme náhodnou ze Salsy :)

doporučuji aplikaci DPCalendar, která umí pracovat se sdílenými Google kalendářemi (kde bych viděl základ práce) a je mnohem lepší než nějaké Events aplikace.

Aplikaci jsme pro tuto správu upravovali a nasadili zobrazení akcí v jednom pražském centru.

Nebo mi napiš na email a já připravím nabídku podle upřesněného zadání.

Zdravím,
Rudolf

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum