Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Ako prinútiť Facebook použiť obrázok článku?

07. zář 2019 09:59 #140648
Ako prinútiť Facebook použiť obrázok článku? od Goroslavomir
Pokročilý uživatel
Zdravím. Mám stále problém so zdieľanými článkami na Facebooku. Používam plugin OSMeta, ale nefunguje optimálne. Keď vložím url ako príspevok, tak na prvýkrát mi neukáže obrázok žiadny. Až keď FB reloadnem a vložím url znovu, tak mi dá viaceré možnosti použitia obrázku. Stále mi dá možnosti použitia loga webu a iných obrázkov, napr. reklamný banner, ale už aj obrázok, ktorý patrí ku článku. Keď niekto iný vyzdieľa článok, tak je to skoro stále s obrázkom loga webu. Čo používate vy? Ako zabezpečiť a natvrdo zadať obrázok, ktorý sa má pri zdieľaní článku na Facebooku zobraziť? Ďakujem.

07. zář 2019 13:59 #140650
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste si pročíst jiná vlákna, kde se to řeší: www.joomlaportal.cz/hledat-ve-foru?query...0Graph&childforums=1

Vyzkoušejte třeba pluginy Content - Phoca Open Graph a System - Phoca Open Graph.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

07. zář 2019 15:30 #140652
Odpověď od klucon
Pokročilý uživatel
Ahoj,
Phoca Open Grapf lze jedině doporučit..

Co mám ještě osvědčené, po napsání článku vyčistit cache Joomly a pak teprve sdílet..
Poděkovali: Bong

Powered by Fórum