Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

vytvoření vstupní brány: Pro vstup na stránky musíte být starší 18 let

09. čvn 2019 16:49 #140303
Hezký den všem,
prosím pěkně, poraďte mi, jaké rozšíření použít, či jakým jiným způsobem vložit do Joomly tzv bránu s textem: Pro vstup na stránky musíte být starší 18 let. Následují tlačítka: ANO / NE .... a když dá ne, musí se zobrazit cca toto: "Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu." Něco jako zde: www.bernard.cz/
Ráda bych u toho rozšíření měla možnost si přizpůsobit grafiku, nebo alespoň vložit logo a sladit barevně.
Děkuji za váš čas.
Sylvie

09. čvn 2019 18:49 #140304
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
Vytvořte si vlastní modul podle představ a ten jako jediný publikujte na uvodni stránce.
Celý ten systém je napalici jak ověříte že mi je 18?

10. čvn 2019 12:29 #140306
Odpověď od Sylvie
Nováček
Děkuji. Toto řešení mi nevyhovuje.

Neexistuje prosím nějaké rozšíření, které funguje přibližně na principu souhlasu s cookies, tzn okno přes celý obsah a na základě zmáčknutí tlačítka to návštěvníka přesměruje, kam nastavím... Když klikne NE, tak se dostane jen k jednomu článku a nikam jinam nesmí. Když klikne ANO, tak prostě může všude :-)
Než klikne na tlačítka, nemá šanci dostat se žádným způsobem na web.

Samozřejmě to musí fungovat i pokud někdo na web najede přes rozšířenou url.. primator.cz/vyroba/
www.pivovarsvijany.cz/
www.pivovary-lobkowicz.cz/
www.kozel.cz/

Případně byl by ochoten mi to někdo doprogramovat (samozřejmě zaplatím) Houbák? :-)

Jedná se o web pro pivovar. Komentovat logiku samozřejmě nemá vůbec smysl. Prostě je takový předpis ;)

Děkuji moc!
Sylvie

10. čvn 2019 13:14 - 10. čvn 2019 13:19 #140307
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

osobně nemám zkušenosti, ale pokud nebude existovat řešení přímo na to, zkusil bych na extensions.joomla.org projít následující kategorie:

- vstupní popup
- zobrazení obsahu po odemčení (většinou funguje na login, ale třeba k tomu někdo přibalil i jen odsouhlasení)
- cookies zprávy (upravit na vlastní text).

Např. zde:
extensions.joomla.org/category/style-a-design/popups-a-iframes/

by snad něco mohlo být.

Například:
extensions.joomla.org/extensions/extensi...frames/popup-aholic/
by měl umět vlastní obsah, tedy si tam člověk může dát vlastní tlačítka - tlačítko Ok zavře popup, tlačítko cancel redirect někam pryč ... :idea:

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Sylvie

10. čvn 2019 22:51 #140320
Odpověď od Sylvie
Nováček
Děkuji, podívám se.

11. čvn 2019 16:20 #140324
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
www.tassos.gr/joomla-extensions/engagebox

Ale je třeba upravit, nastavit....

Samo tu stránku neudělá.

Díval jsem se na primátor a je tam poměrně jasná a pochopitelná funkce na webu. Tímto rozšířením by to šlo připravit.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum