Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Problém z lightboxem - fotogalerie

29. kvě 2019 16:58 - 29. kvě 2019 17:07 #140213
Problém z lightboxem - fotogalerie od Joom
Začátečník
Ahoj, obracím se na vás s žádostí o radu nebo i pomoc. Vytvářel jsem teď jedny stránky pro školku a mám problém z lightboxem ve fotogalerii. Vím, kde je ale neumím ho opravit. Mám chybu JS. V lightboxu nemohu pouštět fotky, načte se vždy jen první. Taky tam nemám šipky pro spuštění dalších fotek. Za pomoc rád zaplatím. Tvůrce fotogalerie tvrdí, že mám vyměnit šablonu, ale to nemohu. Tvůrce šablony mlčí (podle mě jen prostředník). Zkoušel jsem WD Gallery i teď i Phoca Gallery, ale problém jsem nijak "neobešel" a tedy nevyřešil.

Code:
Uncaught TypeError: $(...).find(...).tooltip is not a function at initTooltips (prostory:74) at HTMLDocument.<anonymous> (prostory:74) at c (jquery.js:4) at Object.fireWith [as resolveWith] (jquery.js:4) at Function.ready (jquery.js:4) at HTMLDocument.q (jquery.js:4) 5SmoothScroll.js:206 Uncaught ReferenceError: init is not defined at ssc_wheel (SmoothScroll.js:206)



Pomůže mi někdo? Spěchá to. Moc děkuji.

29. kvě 2019 17:39 #140214
Odpověď od Bong
Moderátor
Jakou galerii zkoušíte? Co je to za šablonu? Odkaz na stránku s chybou?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

29. kvě 2019 17:54 - 29. kvě 2019 18:15 #140215
Odpověď od Joom
Začátečník
Děkuji za odpověď. Pošlu přístup každému kdo mě o to požádá a bude mi schopen pomoci (privátně). Pochopitelně práci zaplatím. Nemohu tu stránku zveřejnit (není moje), ale ten problém je jen v tom konkrétním JS. Chyba je vidět v tom JS (předchozí příspěvek). Zítra to ještě hodím na svůj testovací web a tam mohu dát odkaz. Chápu, že když to nikdo nevidí, že nemůže poradit. Proto jsem psal i tom privátním e-mailu.

30. kvě 2019 00:35 #140221
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Dobrý den,

napište mi na email.

S pozdravem

Rudolf Baláš

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

30. kvě 2019 12:43 #140231
Odpověď od Joom
Začátečník
Už jsem odepsal. Děkuji.

Powered by Fórum