Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Adsmanager - obrázky

16. dub 2019 00:31 #139921
Adsmanager - obrázky od Cony
Moderátor
Nesetkal jste se někdo někdy s tím, že AdsManager při změně velikosti obrázků nezvládá změnit velikost celého obrázku a polovina obrázku zůstane šedá? Na serveru to zřejmě nebude, v logu jsem nikde nic nenašel, a max. velikost obrázků je nastavena na 1280x1280. Mám podezření na změnu velikosti v prohlížeči javascriptem (Ads manager používá plupload), ale nedaří se mi jakkoliv nasimulovat, pravděpodobně by to mohlo souviset s nějakým slabším počítačem, když uživatel nahraje fotku přímo z foťáku, nebo možná verzí prohlížeče...

29. lis 2019 09:33 #141214

29. lis 2019 15:37 #141218
Odpověď od Cony
Moderátor
Zatím doporučením, aby počkali na nahrání. Souvisí to opravdu s tou změnou velikosti obrázku v prohlížeči, v AdsManager chybí kontrola, že jsou obrázky zpracovány, a když je pak někdo rychlý na pomalým počítači, a klikne na uložit dřív, než se zpracujou obrázky, má to tenhle efekt.

Řešení by muselo být někde na úrovni Javaskriptu, asi zamčení ukládacího tlačítka dokavad se vše nezpracuje...

Powered by Fórum