Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Online prodej vstupenek

15. dub 2019 18:01 #139916
Online prodej vstupenek od MatthewK
Uživatel
Zdravím,

Přicházím s dotazem, hledám doplnek pro joomla typu online prodej vstupenek. Je jedno zda placený nebo free. Budu hlavně rad když to bude fungovat, pokud to bude stát 50-100Euro je jedno. Potřebuji online prodej vstupenek pro jednu akci, podmínka funkčnost, online platba, a kontrola vstupenek.

Děkuji za radu

15. dub 2019 18:17 #139917
Odpověď od Linelabcz
Admin
Zdravím, rozšíření je několik např. www.artio.net/cz/joomla-rozsireni/electronic-tickets Artio má pobočku v ČR, funguje tedy česká podpora.

Nebo extensions.joomla.org
Poděkovali: MatthewK

15. dub 2019 18:43 - 15. dub 2019 18:44 #139918
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Můžete také použít:

E-ticket - rd-media.org/extensions/e-tickets.html
Pro tohle rozšíření máme naprogramovanou českou Gopay platební bránu - zde
Aktuálně funkční v divadle Hybernia (samozřejmě již ne ta původní od výrobce, ale upravená :) - zde
Ale i v původní verzi, pokud správně investujete a vše si správně nastavíte a napojíte na kontrolní online DB server je možné provádět kontroly čárového kódu pomocí čtečky nebo mobilu.

Podporu máte tedy z holandska, ale dotazy můžete konzultovat i se mnou :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

17. dub 2019 21:30 #139944
Odpověď od MatthewK
Uživatel

Linelabcz napsal: Zdravím, rozšíření je několik např. www.artio.net/cz/joomla-rozsireni/electronic-tickets Artio má pobočku v ČR, funguje tedy česká podpora.

Nebo extensions.joomla.org


Na artrio jsem koukal, a máme v plánu tenhle modul koupit. Má přímo někdo zkušenost s tímto systémem? Já jsem pročítal, koukal jsme na vše co to umí a dle toho co je napsané vypadá to super. každopádně děkuji za každou radu

18. dub 2019 08:42 #139946
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Dobrý den,

s tímto systémem ne (doporučoval jsem jiný), jen s firmou Artio.

S pozdravem

Rudolf

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla
Poděkovali: MatthewK

28. dub 2019 17:27 #139998
Odpověď od MatthewK
Uživatel
Je možno mi poradit jak postupovat? Chci primitivní koupení lístků s tím že bude platba na účet. Jde o jednorázovou akci. Není třeba jen jedna akce, jedna cena. Pak kontrola pravosti vstupenek. Nic víc není potřeba. Děkuji moc

Powered by Fórum