Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Půjčovna nářadí

26. bře 2019 20:25 #139584
Joomla Katalog od MatthewK
Uživatel
Zdravím,

Nějakou dobu dělám weby čistě bez redakčního systému, pro mé použití to prozatím stačilo. A napadl mě projekt pro svoje potěšení. Protože moje zkušenosti s redakčním systémem jsou minimální a dříve jsem čistě ze zajímavosti zkoušel WP a nějak mi nesedl odpustil jsem od toho. Po delší době čtení a srovnávání CMS mě zaujala joomla. Jak už z referencí lidí tak celkově z mého dojmu. Proto bych se chtěl zeptat, a požádat o pomoc kde mám začít a jestli existuje pro tento redakční systém jednoduchý katalogový systém.

Děkuji za každou radu

26. bře 2019 20:36 - 26. bře 2019 20:41 #139585
Odpověď od Bong
Moderátor
Katalog čeho? To je docela podstatná otázka.

Ale všeobecně. Katalog jako takový možná mezi rozšířeními najdete, ale opravdu je nejvýhodnější postavit katalog na nějakém rozšíření pro eshop, prostě jen vypnete ceny :-).

Osobně bych preferoval Phoca Cart.

Ale není to bezpodmínečně nutné, Joomla samotná má možnost využití Vlastních polí, které vám umožní vytvořit si katalog podle vašeho gusta celkem elegantně.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

26. bře 2019 23:27 - 26. bře 2019 23:28 #139588
Odpověď od MatthewK
Uživatel
Katalog hraček, několik kategorii. Seznam autiček (hotwells), ale chtel bych to použít i pro skutečné automobily. Našel jsem velice pěknou verzi, ale pro účet radosti platit ročně 9tis. Děkuji za předchozí radu

26. bře 2019 23:38 #139589
Odpověď od MatthewK
Uživatel
Chci se zeptat zda někdo řešil rozšíření modul půjčovna nebo je možný to nastavit v nějakém e-shopu. Děkuji za radu

27. bře 2019 01:23 #139591
Odpověď od Bong
Moderátor
Vaše otázky jsem přesunul pod Joomla 3 a spojil. Pořád se jedná o tentýž dotaz.

Katalog - ano použijte shop, prostě jen vypnete ceny. A autíčka či auta? Ty máte přímo v demu: www.phoca.cz/phocacartdemo/

Půjčovna - je to pořád jen obchod, takže zase shop. Težko budete půjčované nářadí zasílat na dobírku, ale na internetu si zákazníci budou moci předem vybírat a v půjčovně budete mít na tabletu s tiskárnou režim POS a máte to i účtenkami a přehledem co je skladem. :-)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: MatthewK

27. bře 2019 10:36 #139596
Odpověď od MatthewK
Uživatel
Jedná se o pujčovnu bud vyzvednutí na pobočce nebo přímo dovoz. že ve sjednaný čas majitel odveze zákazníkovi. Děkuji moc za rady

Powered by Fórum