Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Použití vlastních skriptů

18. bře 2019 15:04 #139479
Použití vlastních skriptů od epoxor
Uživatel
Dobré odpoledne,

dnes již podruhé se sem musím obracet z dotazem. Můj problém se týká vytvoření vytvoření (nalezení správce úkolů), který by byl úplně jednoduchý a nebyl nijak zbytečně složitý.

Představa je taková, že jsou vytvářeny úkoly, které jsou přiděleny uživatelům. Úkoly se v nějakém časovém rozmezí mají splnit. Nakonec by měl obsahovat možnost úkol označit jako splněný.
Navíc by se ze seznamu úkolů vygeneroval souhrn, ve kterém by byl vypsán seznam úkolů a u nich napsáno zda byly nebo nebyly splněny.

Takovouto (mini)aplikaci mám vytvořenou pomocí vlastních kódů s využitím PHP a MYSQL. Je nějaká reálná možnost tuto mojí aplikaci dostat do prostředí joomly? Případně neznáte někdo rozšíření, které by bylo podobné pro toto mé řešení?

Všem za rady moc děkuju a jsem otevřený novým myšlenkám..

Díky moc...

18. bře 2019 15:05 #139480
Odpověď od epoxor
Uživatel
Ukázka vlastní "apky"...
Přílohy:

18. bře 2019 15:17 #139481
Odpověď od Cony
Moderátor
Nejrozumnější způsob by asi byl přepsat skripty do podoby Joomla komponenty - viz základní tutorial .

18. bře 2019 15:23 #139482
Odpověď od epoxor
Uživatel
Díky za tip, určitě to prozkoumám. Přijde mi to, ale pro více souborovou apku s mými znalostmi jako nadlidský úkol. Nenapadá vás ještě jiná možnost?

18. bře 2019 15:45 #139483
Odpověď od Cony
Moderátor
Iframe - ale budete řešit duplicitně přihlašování, stylování apod...

18. bře 2019 16:03 #139484
Odpověď od epoxor
Uživatel
Super pomocí iframe se mi to povedlo. Takhle by mi to i vyhovovalo jen bych potřeboval nějak "potlačit" dvojí přihlašování. Je nějaká možnost, nastavit např. stejnou session jako je pro přihlášení v joomle, nebo tak něco?

Powered by Fórum