Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Aktualizace manifestu mezipaměti se nezdařila

03. bře 2019 11:34 #139300
Ahoj, můžete mi poradit? Mám verzi Joomla je 3.9.3. a nikde jsem v ní nemohl najít plugin "plg_captcha_recaptcha_invisible". Provedl jsem novou aktualizaci Joomla je 3.9.3. na stejnou verzi a zobrazila se mi tato upozornění. Mohu to nějak opravit? Obávám se, že ze záloh to nepůjde, protože jsou v nich stejná upozornění. Děkuji všem za radu.

Aktualizace manifestu mezipaměti se nezdařila: com_actionlogs rozšíření není nyní nainstalováno.
Aktualizace manifestu mezipaměti se nezdařila: com_privacy rozšíření není nyní nainstalováno.
Aktualizace manifestu mezipaměti se nezdařila: mod_latestactions rozšíření není nyní nainstalováno.
Aktualizace manifestu mezipaměti se nezdařila: mod_privacy_dashboard rozšíření není nyní nainstalováno.
Aktualizace manifestu mezipaměti se nezdařila: PLG_ACTIONLOG_JOOMLA rozšíření není nyní nainstalováno.
Aktualizace manifestu mezipaměti se nezdařila: plg_captcha_recaptcha_invisible rozšíření není nyní nainstalováno.
Aktualizace manifestu mezipaměti se nezdařila: plg_content_confirmconsent rozšíření není nyní nainstalováno.
Aktualizace manifestu mezipaměti se nezdařila: plg_fields_repeatable rozšíření není nyní nainstalováno.
Aktualizace manifestu mezipaměti se nezdařila: plg_privacy_actionlogs rozšíření není nyní nainstalováno.
Aktualizace manifestu mezipaměti se nezdařila: plg_privacy_consents rozšíření není nyní nainstalováno.
Aktualizace manifestu mezipaměti se nezdařila: plg_privacy_contact rozšíření není nyní nainstalováno.
Aktualizace manifestu mezipaměti se nezdařila: plg_privacy_content rozšíření není nyní nainstalováno.
Aktualizace manifestu mezipaměti se nezdařila: plg_privacy_message rozšíření není nyní nainstalováno.
Aktualizace manifestu mezipaměti se nezdařila: plg_privacy_user rozšíření není nyní nainstalováno.
Aktualizace manifestu mezipaměti se nezdařila: plg_quickicon_privacycheck rozšíření není nyní nainstalováno.
Aktualizace manifestu mezipaměti se nezdařila: PLG_SYSTEM_ACTIONLOGS rozšíření není nyní nainstalováno.
Aktualizace manifestu mezipaměti se nezdařila: plg_system_logrotation rozšíření není nyní nainstalováno.
Aktualizace manifestu mezipaměti se nezdařila: plg_system_privacyconsent rozšíření není nyní nainstalováno.
Aktualizace manifestu mezipaměti se nezdařila: plg_user_terms rozšíření není nyní nainstalováno.
Aktualizace manifestu mezipaměti se nezdařila: hathor rozšíření není nyní nainstalováno.

03. bře 2019 17:56 #139307
Odpověď od Bong
Moderátor
Na všechno máte v Joomle tlačítka...

Komponenty - Aktualizace Joomla: Zkontrolovat aktualizace - Přeinstalovat soubory jádra Joomla
Rozšíření - Spravovat - Databáze: Opravit
Rozšíření - Spravovat - Pátrat: Pátrat

Ale úplně ze všeho nejdříve, pokud máte nějaký hosting typu Wedos, opravte práva složek a souborů v administraci hostingu...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

04. bře 2019 10:29 #139317
Odpověď od Joom
Začátečník
Děkuji za radu. Problem jsem vyřešil :)

Powered by Fórum