Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Presun popisu kategórie vo virtuemarte

08. úno 2019 19:43 #138865
Presun popisu kategórie vo virtuemarte od Martin Balko
Začátečník
Prosím vás, vie niekto ako presúvať popis kategórie vo virtuemarte? Mám pocit, že som to už niekedy robil a teraz neviem takú možnosť nikde nájsť.

Momentálne mám popis katagórie pod výpisom produktov a chcel by som to zmeniť a umiestniť popis kategórie nad výpis produktov.

Vedel by mi niekto poradiť?

ďakujem

Majiteľ parfumérie parfumylacno s lacnými parfumami Fm Group vo svetových vôňach, kvalitné napodobneniny originálnych parfémov.

09. úno 2019 01:04 #138866
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Dobrý den,

Najděte originální kód v components/com_virtuemart/views/category/tmpl/default.php
Code:
if (!empty($this->showcategory_desc) and empty($this->keyword) and !empty($this->category)) { ?> <div class="category_description"> <?php echo $this->category->category_description; ?> </div> <?php }

kde popis je proměnná
Code:
<?php echo $this->category->category_description; ?>

a celý tento kód si přesuňte kam potřebujete.

V originále je nad výpisem produktů.

Upravujte v override v šabloně.
Pokud nemáte, vytvořte si jej.

Rudolf

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla
Poděkovali: Martin Balko

09. úno 2019 09:09 #138867
Odpověď od Martin Balko
Začátečník
Ďakujem veľmi pekne.

Takže dá sa to robiť len takýmto presunom kódu? Nejakým nastavením v administrácii to nejde - lebo mne sa zdalo, že som to robil tam = ale to si možno mýlim s niečím iným (umiestnením hodnotení, autora článku...)

Ešte raz ďakujem.

Majiteľ parfumérie parfumylacno s lacnými parfumami Fm Group vo svetových vôňach, kvalitné napodobneniny originálnych parfémov.

Powered by Fórum