Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

KOMPONENTA ODKAZY

02. úno 2019 21:59 #138772
KOMPONENTA ODKAZY od Nataša Řezníčková
Pokročilý uživatel
Mohl by mi prosím někdo poradit, jak se dá v komponentě odkazy zvýraznit název odkazu? Mám tam stejné písmo jako popis odkazu - viz příloha. Nebo jestli existuje nějaká podobná komponenta. Potřebuji udělat takový katalog odkazů, které budou řazeny do kategorií budou směřovat na jiné webové stránky. Už 2 dny všechno prohledávám, ale nic jsem nenašla. Jsem laik, nanejvýš najdu konkrétní soubor a přepíšu to, co mi někdo poradí. Nějaké programovaní či složité přepisování kódů bohužel neumím. Děkuji předem.
Přílohy:

02. úno 2019 22:35 #138773
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, ani programovat, ani složitě přepisovat kód nemá smysl.

Stačí jen přidat styly do nějakého CSS souboru. Otázka je, jak moc se vyznáš v úpravě stylu (CSS) na stránce?

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

09. kvě 2019 17:09 #140056
Odpověď od Nataša Řezníčková
Pokročilý uživatel
Vůbec to neumím. Ale vložit něco někam, když mi někdo řekne co a kam bych snad zvládla. Občas v csc něco najdu a upravím třeba barvy nebo velikost písma. Ale hledám to složitě, zkouším a zkouším a vracím to a vracím, až se to povede.

09. kvě 2019 17:54 #140057
Odpověď od Ernst
Joomla Expert

09. kvě 2019 19:11 #140058
Odpověď od Bong
Moderátor
Já jenom doplním, že když chcete poradit konkrétně co a kam, tak je nutné dát odkaz na stránku, kterou chcete upravovat.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum