Neplatná kategorie Google produktů: google_product_category

slavei
25. led 2019 19:45 #138703
Dobrý den pomuze nekdo sten problem , porad na to nemuzu prijit , jak na to. pise my to v Bisness facebook, mam to pripojene s AD woords.

Neplatná kategorie Google produktů: google_product_category

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Bong
25. led 2019 22:35 #138704
Jestli vám to píše v Business Manager Facebooku, pak je to spíše otázka na Facebook.
Nebo máte nějaký problém s Joomlou?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Odpověď od slavei
26. led 2019 11:39 #138706
dekuji za odpovjed, pise to bissnes facebook , ale to tak exportuje z e-shopu ,asi nemam spravne nastaveni kategorie, ani nevim jak to mam opravit. neporadite my prosim.

Odpověď od H13
26. led 2019 13:57 #138707

slavei napsal: dekuji za odpovjed, pise to bissnes facebook , ale to tak exportuje z e-shopu ,asi nemam spravne nastaveni kategorie, ani nevim jak to mam opravit. neporadite my prosim.

Pak je potřeba, aby jsi zde napsal, jaky systém pro e-shop používáš, jakou verzi, případně jaký další plugin pro export (pravděpodobně XML feedu), atd.?

Phoca Gallery - http://www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie (Joomla!)
Phoca Guestbook - http://www.phoca.cz/phocaguestbook - kniha návštěv (Joomla!)
Phoca Download - http://www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů (Joomla!)
Phoca Cart - http://www.phoca.cz/phocacart - e-shop,...

Odpověď od slavei
26. led 2019 14:24 #138708
tak pouzivam productXport , aktualne verze

Odpověď od Bong
29. led 2019 23:29 - 30. led 2019 06:12 #138735
No a kategorie máte správně dle požadavků: support.google.com/merchants/answer/6324436?hl=cs
Nemáte tam prostě překlepy a nesmysly?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Odpověď od slavei
30. led 2019 19:42 #138742
Dekuji za odpovjed ,
to prave nevim furt se na to snazim a nemuzu na to prijit , Sranky my opravoval pana Ernst z fora , zato jsem mu zaplatil , a po mesec rikal ze uz neni zaruka protoze vse funguje

Odpověď od Rudolf Baláš
31. led 2019 01:42 #138745
Rozumím,

chybu bych hledal v nově vytvořených kategoriích na eshopu, v nastavení aplikace na export produktů do feedu na FB a ne u pana Ernsta :)

Co kdyby jste, něž pošlete dotaz, napsal nějaké detaily?

Opravář auta vám taky neporadí, když mu řeknete: mám Volvo a nejede mi :)

A nikoho nebaví se Vás ptát neustále na to co by to mohlo být, po druhé otázce už Vám nikdo nenapíše, chce to trochu pokory a vážit si času lidí, kteří Vám poradí.
A tím že popíšete svůj problém detailně (url eshopu, url feedu, verze, co používáte atd atd...) tomu hodně pomůžete.

Co Vy na to?

Odpověď od Ernst
31. led 2019 20:20 #138754

slavei napsal: Dekuji za odpovjed ,
to prave nevim furt se na to snazim a nemuzu na to prijit , Sranky my opravoval pana Ernst z fora , zato jsem mu zaplatil , a po mesec rikal ze uz neni zaruka protoze vse funguje

Nerad do toho vstupuji, ale před téměř rokem jsem vám upravoval vaše stránky. V tu dobu nějaká navázanost na google nebyla a nebyla ani řešena. Spolupráci jsem s vámi (doufám, že v dobrém) ukončil, protože jsem nebyl schopen pochopit vaše požadavky na další rozvoj webu. Částečně to bylo vaší špatnou češtinou, částečně tím, že si vaše požadavky často protiřečily a nebyly vyspecifikované.

Odpověď od slavei
31. led 2019 22:06 #138758
Dekuji za odpovjed , tady resim jak to opravit . mejte na vedomy ze kdy bich videl co mam delat a poradavky , tak uz davno to udelam . Resim jak to mam opravit.ten strom kategorije porad nemuzu na to prijit.