Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Systémové odkazy Virtuemartu na homepage přesměrovat na jinou stránku?

02. led 2019 18:46 - 02. led 2019 18:47 #138499
Zdravím,
mám možná hloupý dotaz :)
Zajímalo by mě, jestli je možné nějak přesměrovat výstup u systémových odkazů Virtuemartu, které se otevírají defaultně na homepage.
Jedná se např. o vytvoření nového účtu, hlášení, že byl účet vytvořen a další....

Ptám se, protože mi to dělá problémy. Mám Virtuemart e-shop postavený na šabloně Horme 3 a v současnosti redesignuju celé stránky na novou šablonu. Eshop prozatím není zakomponovaný a protože je funkční, jede pořád na staré šabloně.
Jelikož homepage už má šablonu novou, dochází při těchto systémových odkazech k míchání šablon a vypadá to dost zmatečně.
Nešlo by nasměrovat tyto odkazy na nějakou jinou stránku nebo do modálního okna?
Budu rád za jakýkoliv názor nebo pomoc.
Předem díky.
Vladimír

02. led 2019 22:28 #138506
Odpověď od Bong
Moderátor
Kazde existujici polozce menu lze priradit jinou sablonu. Nekde mate spatne prirazeno, nemate polozku a podobne...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Vladimír

02. led 2019 23:18 #138507
Odpověď od Vladimír
Nováček
Děkuji za reakci.
Mě se bohužel nejedná o položku menu, s tím bych si asi uměl poradit.
Jde mi o odkazy v systémových modulech VirtueMartu např. viz obrázek

když kliknu na Vytvořit účet, otevře se stránka v Homepage, která má jinou šablonu než e-shop.
Potřeboval bych nějak nadefinovat, kde se má formulář pro vytvoření účtu otevírat.
Ještě jednou děkuju za pomoc.
V.
Přílohy:

03. led 2019 17:45 #138513
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
Jak píše Bong vytvořtě pro registraci položku menu a k té přilepte šablonu shopu. Stejně tam bude formulář shopu a ne Joomly.
Navíc tu registraci bych nechal raději na košík, ale to už je věc názoru.
Jen mi hlava moc nebere proč nasazujete do produkce nehotovou šablonu to je tak akorát na průšvih.

03. led 2019 18:49 - 03. led 2019 18:56 #138514
Odpověď od Vladimír
Nováček
Moc děkuju za radu, vyzkouším to.

Jen nerozumím tomuhle:

Stejně tam bude formulář shopu a ne Joomly.


Na vysvětlenou...
Eshop existoval ještě předtím, než se na web začaly implementovat další věci, byl kdysi postaven na šabloně Horme 3 speciálně pro Virtuemart, je plně funkční a musí to tak bohužel zůstat.
Web se staví na frameworku Helix a měla by být provedena implementace eshopu a redesign do nové šablony za jeho provozu.
Také bych si to raději odladil na localhostu, ale měl jsem kdysi problémy s funkčností po přenosu na web, a teď tam mám navíc funkční Virtuemart, tak si to stavět na localhostu nelajsnu :)

Každopádně ještě jednou děkuju.
V.

03. led 2019 19:13 - 03. led 2019 19:17 #138517
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Zkuste plugin VM Framework Loader during Plugin Updates nastavit dle obrázku

jmp.sh/fks8kUS

tedy nevím, zda jsem pochopil, co přesně chcete.
Jinak se volané funkce z VM volají na položce menu, na kterém jsou zadané (je to tak u všech komponent)
jmp.sh/0zHa7c6

ta položka menu nemusí být nikde zobrazená.
Poděkovali: Vladimír

Powered by Fórum