Přihlásit se

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 bezpečnostní aktualizace (02 dub 2024)

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Multijazycny eshop

07. pro 2018 17:52 - 07. pro 2018 18:50 #138322
Multijazycny eshop od mio001
Pokročilý uživatel
Ahoj,

ako vyriesit uvodnu linku?

Pripravujem viac jazycny eshop, tým padom Home je v EN a úvod v SK (v .... uplne inak) cize nemozem tam pouzit Home.

Chcem aby Home bolo vždy v danom jazyku. Skusal som aj ./index url ale nebola tam moznost tuto linku dat ako predvolenu

Je to na Virtuemarte.

Ak chcem Home pouzit len pre uk, vypise mi, ze vzdy jedna linka musi byt na všetko.

D.

07. pro 2018 18:29 #138324
Odpověď od Cony
Moderátor
Úplně jsem nepochopil co řešíte. Vzhled URL úvodní stránky? To při zapnutém SEF bude vždy /en pro angličtinu a /sk pro slovenčinu. Popř. pro výchozí jazyk lze nastavit bvynechání kódu jazyka, tj. pak www.example.com ukáže anglickou verzi a www.example.com/sk tu slovenskou. Co je nastaveno jako Hlavní stránka je pak už jedno.

07. pro 2018 18:43 #138325
Odpověď od mio001
Pokročilý uživatel
Chcem mat default domena.com
- Akcie - link na SK verzii
a na
CZ Akce,
to je len priklad.

Ak v Main Menu, jazyk Slovak, vypise mi :
×
Chyba
Ukladanie zlyhalo s nasledovnou chybou: Parameter jazyka v tomto menu musí byť nastavený na 'Všetky'. Najmenej jedna predvolená položka menu musí mať jazyk nastavený na všetky, aj keď je web viacjazyčný.

Ako to spravit aby index bol vzdy v lokalnom jazyku?

D.

07. pro 2018 21:06 #138327
Odpověď od Cony
Moderátor
Vícejazyčný web musí mít vždy jednu hlavní položku pro všechny, to je v pořádku. Schovejte ji do nějakého menu bez modulu. Vedle si vytvořte druhé menu, do něj přidejte položky v češtině a nastavte jako hlavní. Pak další menu a další položku pro slovenčinu, atd...

Powered by Fórum