Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Virtuemart - problém s cenami v košíku

06. pro 2018 18:37 - 06. pro 2018 18:39 #138302
Zdravím všechny.
Jsem totální nováček, co se VM týče a možná se budu ptát hloupě, každopádně předem velice děkuju, za jakoukoliv pomoc.

Stavím jednoduchý eshop a hrál jsem si s cenami a nějak se mi podařilo "vymazat" ceny z nákupního košíku. Zboží v košíku je (viz obrázek 1), ale když se podívám na detail košíku, je tam zboží bez cen (viz obrázek 2).
Vůbec nevím, jak se mi to povedlo. Může mi někdo poradit, která cena je "Cena" v košíku?

Patrně jsem si to způsobil sám, protože jsem si hrál s výpočtem a zobrazováním ceny.
Ve stavbě ceny vůbec trochu tápu, protože vycházím z katalogové ceny a potřebuji dopočítat prodejní.
Např. katalogová cena je 700 eur a to musí být i moje prodejní cena, která se objeví na kartě zboží, marži na zboží mám 20%

Poradí mi někdo, jak mám nastavit pravidla, abych mohl jednoduše zadávat katalogové (tj. prodejní) ceny a zároveň se mi správně počítal můj zisk?

Budu velice vděčný za jakýkoliv názor. Díky.
Vladimír

Obrázek 1

Obrázek 2
Přílohy:

Powered by Fórum