Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

chyba v url

25. lis 2018 21:27 #138081
Odpověď od marvays
Návštěvník
A sakra. Tak chyba je v tom mém pokusu o php kodování :(
astroid_template_zero/html/mod_breadcrumbs/default.php on line 16
astroid_template_zero/html/mod_breadcrumbs/default.php on line 17

25. lis 2018 21:29 #138082
Odpověď od marvays
Návštěvník
$m_params = $menuitem->params; // get the params Menu
$page_title = $m_params->get('page_title','');

25. lis 2018 21:40 #138083
Odpověď od marvays
Návštěvník
nevím, prostě jsem to zakomentoval a chyba se už neprojevuje. Na první pohled vše vypadá normálně . . .

26. lis 2018 06:49 - 26. lis 2018 06:49 #138084
Odpověď od marvays
Návštěvník
Takže po bezesné noci jsem přišel na to, že problém je v itemid. Z nějakého důvodu adresa url z modulu doporučeného zboží obsahuje mimo jiné jen id kategorie a id produktu. Chybí tam id nabídky.

Stáhl jsem aktuální instalační balíček VM s přednastavenými daty. provedl čistou instalaci a z modulu doporučeného zboží v této instalaci obsahují url i item id.

Příklad url z ukázkového eshopu: /index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=300&virtuemart_category_id=11&Itemid=101

Příklad url z mého eshopu: /index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_category_id=68&virtuemart_product_id=255

Zkoušel jsem snížit verzi joomly na 3.8 - nepomohlo
Smazal jsem veškeré položky z mého menu a nechal jen jednu na vstupní stránku eshopu - nepomohlo
Změna šablony - nepomohlo
Kompletně bez přepisů - nepomohlo

Nevím, co ještě tam může být špatně

26. lis 2018 13:13 - 26. lis 2018 13:53 #138091
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
ale koukám, že ten modul nedá item-id, jedině upravit ten modul Universal Product Slider, napsat jim na podporu atd.
Tento modul bude trochu problém.
V tom testovacím používáš Universal Product Slider nebo modul zboží z VM?

27. lis 2018 11:28 - 27. lis 2018 11:29 #138120
Odpověď od marvays
Návštěvník
Omlouvám se za pozdní reakci. Sem ve skluzu a řeším na tomto webu hodně problémů. je to první web na kterým jsem dělal redesign. Použil jsem jMigrator a je neskutečné, jak se to všechno s*re.

Dělá to u všeho. I u defaultního slideru od VM. Dělá to ve všech šablonách. s přepisem i bez. V jakémkoli nastavení url adres. S použitím externích seo nástrojů i bez. Dnes jsem zjistil, že to dělá i u vyhledávání.

Samozřejmě mám v menu odkaz na všechny kategorie VM. Zkoušel jsem novou i starou podobu (Titulní stránka VM). V různých menu. Viditelné i schované).

Můj názor je ten, že jsem importem ze strého webu musel natahat něco co se žvejklo.

Například v nákupním procesu pole pro schválení obchodních podmínek. Pole ve VM samozřejmě je. Ale nezobrazí se a objednávka projde bez porblémů, i když vlastně tohle pole nezaškrtnu, protože ho nevidím.

Mám stochutí začít odznova. Na vlastní náklady nainstalovat čistou joomlu, čisté VM a stavět. Nakonec zkopírovat jen kategorie, produkty, uživatele a objednávky. Před každým krokem vše zálohovat a každý krok pořádně otestovat. Bo moje nervy!!!

www.imagehosting.cz/?v=warnindud.png
www.imagehosting.cz/?v=linksvlv.png

Powered by Fórum