Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Je aktualizace Joomly nutná?

15. říj 2018 20:43 #137276
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
zkontrolovala jste si, zda tam ten soubor co nejde otevřít je a zda na něj máte dostatečná práva? (viz obrázek 3/4)

Umíte se na webový prostor připojit přes FTP?

Hostujete kde?

25. říj 2018 20:40 #137297
Odpověď od honza999
Návštěvník
Vidím že se tady poztrácelo dost odpovědí, jestli si to dobře pamatuji tak hosting je u banánu mám tam podobný problém,při pokusu o aktualizaci joomla u bananu vyběhne pouze hláška, že k servru se nelze připojit, myslel jsem že to může být přechodem na verzi PHP 7, poněvadž po změně verze PHP byl problém s připojením k databázi(musel jsem změnit heslo k databázi), ale ten jsem měl i u Endory na testovacím webu. U Endory aktualizace již probíhá bez problémů, ale s Banánem pořád trvá.

19. lis 2018 11:15 #137803
Odpověď od honza999
Návštěvník
Můžete se mě prosím ozvat, zda jste nějak vyřešila problém s aktualizací JOOMLA ? Taky v současné době řeším tento problém s technickou podporou od bananu, ale zatím jsem moc nepokročil.
Díky
Honza

20. lis 2018 12:46 #137831
Odpověď od Kateřina
Uživatel

honza999 napsal: Můžete se mě prosím ozvat, zda jste nějak vyřešila problém s aktualizací JOOMLA ? Taky v současné době řeším tento problém s technickou podporou od bananu, ale zatím jsem moc nepokročil.
Díky
Honza


Dobrý den, problémy s aktualizací jsem nevyřešila. Teď tam na mě svítí další aktualizace, zkusila jsem to jednou, a průběh byl úplně stejný jako předtím, když jsem zde žádala o pomoc. Nic se nestalo, nic se naaktualizovalo, jen bílá stánka s hláškou, že prohlížeč nemůže stránku otevřít. K.

20. lis 2018 13:24 #137835
Odpověď od honza999
Návštěvník

Kateřina napsal:

honza999 napsal: Můžete se mě prosím ozvat, zda jste nějak vyřešila problém s aktualizací JOOMLA ? Taky v současné době řeším tento problém s technickou podporou od bananu, ale zatím jsem moc nepokročil.
Díky
Honza


Dobrý den, problémy s aktualizací jsem nevyřešila. Teď tam na mě svítí další aktualizace, zkusila jsem to jednou, a průběh byl úplně stejný jako předtím, když jsem zde žádala o pomoc. Nic se nestalo, nic se naaktualizovalo, jen bílá stánka s hláškou, že prohlížeč nemůže stránku otevřít. K.

Já mám to samé, řeším to s technickou podporou banánu, nechcete se mnou spojit přes email, pro výměnu zkušeností?
honza999@seznam.cz
Můžete mě tam poslat odkaz na Vaše stránky a sdělit jakou verzi PHP máte? Já nechal udělat přesun na server b10, kde je PHP 7.1 a už se s aktualizací taky nemůžu domluvit. Třeba společnýma silama najdeme kde je problém

Powered by Fórum