Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Virtuemart - cena od

18. zář 2018 14:11 - 18. zář 2018 14:12 #137068
Virtuemart - cena od od GanjaNIN
Nováček
Ahoj,
nenapadlo by vas jak nejjedonudeseji zaridit, aby bylo zobrazeno ve virtumeart (jako katalog) cena od..to slovo od..

myslel jsem jen dopsat nekde do nejakeho souboru pred product-price nebo tak..nenapadlo by vas neco? diky moooc

18. zář 2018 14:40 #137069
Odpověď od Cony
Moderátor
Nejjednodušeji přepsání jazykové konstanty. V administraci si otevřete Rozšíření - Správce jazyků - Přepsání, Vlevo zvolte češtinu veřejnou část, dejte nový, vpravo zadejte do hledání "cena", najděte si text který chcete změnit, klikněte na něj, skočí Vám doleva do formuláře kde si ho v poli text upravíte dle potřeb.
Poděkovali: GanjaNIN

24. zář 2018 20:02 #137108
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
No, taky jsme to nějednou řešil. Jazyková konstanta vypadá jednoduše . . . ale za předpokladu, že "od" je kompletně veškeré zboží. Já měl dost často polovinu zboží s pevnou cenou a druhou polovinu s variantama, kde jsem chtěl "od" použít.

Možná nad tím někteří mávnou rukou, ale mi by to vadilo, kdyby to "OD" psalo i v tomto případě. Ale možná by to šlo vyřešit nějakým jednoduchým pluginem, který by (v případě, že produkt má dvě a více variant s cenovým rozdílem) dopsal před cenu to slovo "od". Ale zase . . . muslo by to umět poznat, že se opravdu mění cena. Dost často může být na výběr jen barevná varianta produktu a ta může být pořád za stejnou cenu :) Nebo by mohly být ceny variant s slevou, což sice nepředpokládám, ale i to se může stát.

12. lis 2018 02:17 #137611
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
1. U všech produktů - přidat jazykovou konstantu před Price v override sublayoutu price
2. Podmínečné zobrazení podle různých hodnot cen variant - programovali jsme ručně s dotazem do databáze a porovnáním.

Až to budeme programovat pro další zákazníky je možné pouvažovat o pluginu :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum