Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Virtuemart error 404

27. čvc 2018 15:31 #136743
Virtuemart error 404 od David
Uživatel
Dobrý den,

Když na homepage kliknu v menu na odkaz virtuemartu, který má zobrazit specifickou kategorii obchodu vyskočí na mě hláška Tato stránka nefunguje ... ERR_TOO_MANY_REDIRECTS Když v globalním nastavení vypnu přátelské URL, webová stránka s logem, menu a dalšími moduly se sice načte, ale místo dané kategorie se zobrazí hláška: Kategorie nebyla nalezena

joomla 3.8.1, virtuemart 3.2.14

Problém zůstává i s základní šablonou
Stručný postup tvorby stránek

1.Nainstaloval jsem joomlu 3.8.1 (v AJ)
2.Quickstart s šablonou JB Boston, který obsahoval i samotný virtuemart. Vše bylo v pořádku. (web byl v AJ)
3.Následně jsem podle následujícího návodu nainstaloval čestinu pro joomlu, chci mít totiž stránky vícejazyčné.
www.helpmark.cz/navody/navody-joomla/nas...-multijazycna-joomla
Zde nastal první problém, když jsem zveřejnil modul: přepínač jazyků, nezobrazily se mně vlaječky (ani ČJ, ani Aj).
4.Virtuemartu jsem nainstaloval čestěnu, povolil oba jazky a kategorie produktů pojmenoval v obou jazycích.
Jakmile jsem přeměnil název stávající kategorie produktů ve virtuemartu nebo vytvořil novou, nešla kategorie v hlavním menu zobrazit: ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

27. čvc 2018 16:20 #136745
Odpověď od Bong
Moderátor
Ta chyba s přesměrováním může být způsobena právě špatným nastavení jazyků, viz. třeba vlákno

Nastavte si jazyky řádně.
V administraci Joomly Moduly (administrátor) si povolte modul Multilanguage status. Ten vám může napovědět s chybami.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: David

03. srp 2018 15:43 #136802
Odpověď od David
Uživatel
Nakonec jsem vše vyřešil kompletně novou instalací. Když jsem pří instalaci nainstaloval všechny potřebné jazyky, vše fungovalo od začátku dobře bez náročného nastavování.

Powered by Fórum